⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neišryškinta juostelė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 4.39 SoldOut

Knygos "Neišryškinta juostelė" aprašymas

Romanas „Neišryškinta juostelė“ – istorija apie įsipareigojimą šeimai, meilę ir paraleles, kurios sujungia skirtingų šeimos kartų likimą.


Atsivertę romaną „Neišryškinta juostelė“ pasinersite į sudėtingą pagrindinės jo herojės Dalios pasaulį. Jos santuoka išgyvena sunkius laikus, o atostogos Kretoje, turėjusios būti nauja pradžia, tik dar labiau sujaukė ir taip neramų moters gyvenimą. Mintys apie patrauklųjį graiką neduoda jai ramybės. Grįžusią namo Dalią pasiekia žinia apie ligoninėje gulintį komos ištiktą tėvą. Dalia vienintelė dabar gali juo pasirūpinti – gydytojai teigia, kad nuolatinis artimo žmogaus buvimas šalia padeda ligoniams atsigauti.


Pagrindinės romano herojės tėvas – žinomas Lietuvos fotografas. Kai Dalia jo laboratorijoje suranda neišryškintą juostelę, ji supranta, kad niekuomet gerai nepažinojo savo tėvo – jų ryšiai nutrūko šiam palikus šeimą. Kodėl jis pasirinko išeiti? Kas ta paslaptinga žavi moteris nuotraukose? Kodėl Dalios mama renkasi tylą ir atsisako apie tai kalbėtis? Kodėl jos tėtis nusprendė niekada viešumoje nedemonstruoti geriausių savo darbų?


Autorė teigia, kad šis romanas pasakoja apie sovietinę epochą – nutylėjimo laiką, kai stengtasi asmeninį savo gyvenimą laikyti paslaptyje. Lina Ever pabrėžia, kad dėl to beveik nieko nežinome net apie savo tėvus, kurie mums ypač artimi. Nežinome jų kančių ir meilės istorijų. Romane „Neišryškinta juostelė“ apie žmogaus gyvenimą pasakojama jam priėjus tylėjimo ribą – komą, kurioje jis bejėgis prabilti. Tačiau apie jo gyvenimą pasakoja kiti.


Romanas žavi įtraukiančiu siužetu, kurio pagrindą sudaro vienos šeimos drama, jos paslaptys ir sovietinių menininkų bohemiško gyvenimo peripetijos. Romano autorė Lina Ever pasakoja pati augusi ir gyvenusi fotografų aplinkoje. Jai nesvetimas darbas „tamsiajame kambarėlyje“ ir kitos šio amato subtilybės, todėl romano pasakojimas gyvas ir įtraukiantis. Romane šaltą, barokinį Vilnių keičia egzotiška Kreta. Prie slaugomo tėvo lovos budinčią Dalią pasiveja užgimstantys jausmai naujam mylimajam, verčiantys susimąstyti apie viską nugalinčią meilės jėgą.


Lina Ever – žurnalistė, tinklaraštininkė ir rašytoja, kurią drąsiai galima vadinti Berlyno ambasadore Lietuvoje. Į šį miestą persikėlusi moteris čia dirba gide, o Vokietijos sostinės vaizdai ir patirtys klaidžiojant jo gatvėmis įkvėpė du jos romanus – 2015 m. pasirodžiusį "Ruduo Berlyne“ ir metais vėliau parašytą „Berlyno romaną“. Kaip grožinės literatūros kūrėja ji debiutavo dar 2014 m. su knyga „Objektyve meilė“, tad „Neišryškinta juostelė“ – jau ketvirtasis jos romanas.


  • Autorius: Lina Ever
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 382
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662981

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neišryškinta juostelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neišryškinta juostelė", Lina Ever. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lina Ever su knyga "Neišryškinta juostelė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neišryškinta juostelė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Ever. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neišryškinta juostelė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neišryškinta juostelė" perkama kartu