Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nelygiagretės paralelės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 2.89 SoldOut

Knygos „Nelygiagretės paralelės“ aprašymas

Knygoje surinkti žymaus išeivijos žurnalisto, ilgamečio mėnraščio „Akiračiai“ redaktoriaus, visuomenininko, literatūros kritiko Liūto Mockūno straipsniai, rašyti išeivijoje ir Lietuvoje 1960–2007 metais. Straipsnių tematika įvairi – literatūros kritika, istorija, literatūros bei istorijos knygų recenzijos, reportažai ir kelionių įspūdžiai, reagavimas į įvykius išeivijoje ir Lietuvoje, polemika, išeivijos gyvenimo aktualijos. Drąsūs, kai kada kontroversiški, šmaikštūs straipsniai provokuoja, kelia klausimus, kurie aktualūs lietuvių visuomenei iki šiol.

  • Autorius: Liūtas Mockūnas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 615
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955340072

Parašykite atsiliepimą apie „Nelygiagretės paralelės“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Nelygiagretės paralelės“, Liūtas Mockūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liūtas Mockūnas su knyga „Nelygiagretės paralelės“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Nelygiagretės paralelės“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liūtas Mockūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Nelygiagretės paralelės“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Nelygiagretės paralelės“ perkama kartu