0

Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • ISBN ar kodas: 9789955540236

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai" aprašymas
K.Paulauskas ir šioje knygoje lieka ištikimas fantastikos žanrui. Apysakoje rašytojas grįžta į šias dienas, įrodydamas, jog stebuklai bei keisti dalykai atsitinka ir šalia mūsų, tik reikia apsižvalgyti aplink bei pasikliauti savo fantazija...

Parašykite atsiliepimą apie "Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai, kurią skaitytojams dovanoja Kazys Paulauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Paulauskas su knyga Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Paulauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nepaprasti netikro zuikio nuotykiai" perkama kartu