Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 2.19 SoldOut

Knygos "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos" aprašymas

"Nerimas 2" tęsia tautiškumo ir nacionalumo, istorinės atminties, socialinės ir ekonominės istorijos bei moralės savivokos temas nagrinėtas knygoje "Nerimas".

Šio leidinio autoriai - prof. Viktorija Daujotytė, prof. Eugenijus Jovaiša, prof. Giedrius Kuprevičius, prof. Zenonas Norkus, prof. Aleksandras Vasiliauskas - tikrieji LMA nariai.


Viso čia gvildenamos temos yra aktualios mūsų visuomenėje: greta tradicinio tautiškumo lygmens iškylantis kosmopolitizmas, giliausios tautinės valstybės ištakos ir globalus baltų pasaulis, Lietuvos ir kitų tautų turtas, jo skaičiavimas ir lyginimas, pokomunistinės Lietuvos ūkinė pažanga tarptautinės statistikos veidrodžiuose, Rusijos ir Lietuvos politiniai ir ekoniminiai santykiai, lietuviškos idealogijos atsvaros V. Putino režimui ir Rusijos imperinėms pretenzijoms būtinybė, sovietinės okupacijos žalos vertinimo ir kompensacijos problemos, moralės klausimai - visa tai tyrinėjama šioje knygoje "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos".


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos", Eugenijus Jovaiša, Giedrius Kuprevičius, Viktorija Daujotytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eugenijus Jovaiša, Giedrius Kuprevičius, Viktorija Daujotytė su knyga "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Jovaiša, Giedrius Kuprevičius, Viktorija Daujotytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nerimas 2. Tautiškumas ir demokratija: tikros ir apgaulingos formos" perkama kartu