NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Netamprių konstrukcijų mechanika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 8.99 SoldOut

Knygos "Netamprių konstrukcijų mechanika" aprašymas

Vadovėlyje išsamiai nagrinėjamos pagrindinės plastiškumo teorijos, netamprių diskretinių konstrukcijų (strypinių, plokščių) lygtys ir priklausomybės.
Reikšmingas dėmesys skiriamas idealiam plastiškumui, sustiprėjimui, konstrukcijų prisitaikomumui. Vadovėlyje trys dalys: deformuojamo kūno mechanikos pagrindinės lygtys ir matematiniai modeliai, netamprių strypinių konstrukcijų skaičiavimas, tampriosios-plastinės plokštės. Pateikiamos netiesinio matematinio programavimo teorijos žinios, matematinė ir mechaninė nagrinėjamų uždavinių sąsajos. Dėstoma medžiaga gausiai iliustruojama uždavinių sprendimo pavyzdžiais. Sudarytas rekomenduojamos literatūros sąrašas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Netamprių konstrukcijų mechanika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Netamprių konstrukcijų mechanika", J. Atkočiūnas, A. E. Čižas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J. Atkočiūnas, A. E. Čižas su knyga "Netamprių konstrukcijų mechanika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Netamprių konstrukcijų mechanika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. Atkočiūnas, A. E. Čižas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Netamprių konstrukcijų mechanika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Netamprių konstrukcijų mechanika" perkama kartu