Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Noriu knygeles skaityti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-05-10 karolis

gera


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 2.49 SoldOut

Knygos „Noriu knygeles skaityti“ aprašymas

Knygelė "Noriu knygeles skaityti" skatina vaikus skaityti knygas, moko, kaip būti gerais. Spausdinamas vaidinimėlis, eilėraštukai, kuriuose apdainuojamas tėviškės gamtos grožis, vaikų darbeliai, pamokymai. Knyga skirta 6-10 metų vaikams.2010-05-10

gera

2009-08-24

Cia mano kaimyno brolis rase

2008-02-15

Apie ką recenzija? Ir ar tai recenzija? Bent jau apie pačią knygą - nieko, tik kritikų ir leidėjų pabarimas. O visi 4 atsiliepimai įtartinai vienas į kitą panašūs.

2008-02-04

Šia knygele susidomėjo lietuviškų mokyhklėlių, esančių užseinyje, organizatoriai. gerai būtų, jei jų užsakytų Užseinio reikalų ministerija ir padovanotų leituviškoms mokyklėlėms Airijoje, Didžioje Britanijoje, Ispanijoje, Danijoje, JAV ir kitur.

2008-01-09

„Mano vaikinas reikalauja skaityti knygutes, kai kurias perskaitai ir vėl reikalauja nuo pradžių. Rezultatas – 2,5 metų eiliuotą knygutę „Dešimt ačiū“ Kalėdoms pasakė atmintinai. 25 stulpelius... Ir nieko mes jo prievarta nemokinom, žodžių nekalėm, tiesiog nuolatos ją skaitėm. Vaikų atmintis stulbinanti“.

2008-01-07

Knygeleje taip yra poemėlė \"Dešimt ačiū\" apie tai, kai ne visai geras vaikas sumanė per dieną gauti dešimt ačiū ir labai pasikeitė. Mūsų vaikai tai priėmė puikiai, pamėgdžioja herojų. Apskritai šioje knygelės eilėraštukuose pamokymų, gerumo yra daug.

2008-01-04

Labai gera knygute, paruosta pagal Skaitymo skatinimo programa, tinka ne tik Lietuvos, bet ir uzsienyje veikianciom lietuviskom mokyklom.

Parašykite atsiliepimą apie „Noriu knygeles skaityti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Noriu knygeles skaityti“, Stanislovas Abromavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislovas Abromavičius su knyga „Noriu knygeles skaityti“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Noriu knygeles skaityti“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Abromavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Noriu knygeles skaityti“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Noriu knygeles skaityti“ perkama kartu