0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Novelės (audioknyga, CD, MP3 formatas)

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Knygą turime sandėlyje
2014-02-07 Vitalija

Turiu ir labai džiaugiuosi. Naudoju literatūros pamokoms paįvairinti. Naudinga išgirsti tiek neskaičiusiems, tiek skaičiusiems.


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 1.99 SoldOut

Knygos "Novelės (audioknyga, CD, MP3 formatas)" aprašymas

Skaito aktorius Vaidotas Žitkus


Įgarsintos novelės:

1 Didelė nuodėmė - 6 min.

2 Vagis - 5 min.

3-8 Kaukės - 58 min.

9 Ad astra - 14 min.

10 Kova - 17 min.

11-12 Raudoni batukai - 30 min.


Bendra trukmė: 2 val. 10 min.

MP3 formatas


"Jurgis Savickis - vienas iš ryškiųjų lietuvių literatūros atnaujintojų, naujų kelių ieškotojų. Jo kūryba darė įtakos vėlesniems beletristams, ypač laužyto sakinio konstrukcija. Apsakymų siužetai ribojasi pasąmonės reiškiniais, siaurais vidiniais žmonių išgyvenimais. Veikėjai yra lyg atitrūkę nuo savos visuomenės, gyvena savame jutimų pasaulyje."

(© Mokslininkų sąjungos institutas, http://anthology.lms.lt/texts/35/main_l.html)2021-01-19

2019-06-22

2014-02-07

Turiu ir labai džiaugiuosi. Naudoju literatūros pamokoms paįvairinti. Naudinga išgirsti tiek neskaičiusiems, tiek skaičiusiems.

Parašykite atsiliepimą apie "Novelės (audioknyga, CD, MP3 formatas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Novelės (audioknyga, CD, MP3 formatas)", kurią skaitytojams dovanoja Jurgis Savickis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgis Savickis su knyga "Novelės (audioknyga, CD, MP3 formatas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Novelės (audioknyga, CD, MP3 formatas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Savickis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Novelės (audioknyga, CD, MP3 formatas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Novelės (audioknyga, CD, MP3 formatas)" perkama kartu