Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nugrimzdusi Klaipėda. Dar Versunkene Memel

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 13.61 SoldOut

Knygos „Nugrimzdusi Klaipėda. Dar Versunkene Memel“ aprašymas

Knygoje vokiečių ir lietuvių kalbomis pateikiama medžiaga apie Klaipėdos, anksčiau vadinto Memeliu, miesto istoriją, jo raidą, skirtingo luomo ir profesijų miestiečių gyvenseną bei jauseną, žymius architektūros statinius, tradicijas pačių gyventojų ar mieste apsilankiusių žymių žmonių akimis. Knyga gali sudominti tyrinėjančius Klaipėdos miesto istorinę kultūrinę praeitį.
Iliustruojama Klaipėdos ankstesniųjų dailininkų meniniais darbais, senaisiais žemėlapiais ir kita dokumentine medžiaga.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Nugrimzdusi Klaipėda. Dar Versunkene Memel“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klaipėdos istorija

Jovita Saulėnienė, Rasa Tarik pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Nugrimzdusi Klaipėda. Dar Versunkene Memel“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Nugrimzdusi Klaipėda. Dar Versunkene Memel“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Nugrimzdusi Klaipėda. Dar Versunkene Memel“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Nugrimzdusi Klaipėda. Dar Versunkene Memel“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jovita Saulėnienė, Rasa Tarik tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Nugrimzdusi Klaipėda. Dar Versunkene Memel“ perkama kartu