0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 3.90 € (40%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" aprašymas

Pirmą kartą istoriografijoje tiriamas „tapatybės ideologijų konkurencija“ įvardytas reiškinys. Tapatybės ideologijų, kurios apibrėžė nacionalinį bendruomeniškumą, tarpusavio santykiui atskleisti pasirinktas Klaipėdos miesto atvejis. Derinant skirtingų mokslo šakų teorijas ir metodologijas, knygoje "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" yra parodoma, kaip tapatybės ideologijų konkurencija reiškėsi Klaipėdoje trim skirtingais laikotarpiais: tarpukariu, pokariu ir po 1988 m. Studija "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" atsako į klausimą, kokios sąlygos veda į tame pačiame mieste gyvenančių žmonių, susitapatinančių su skirtingų nacionalizmų idėjomis, supriešinimą.Parašykite atsiliepimą apie "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Vasilijus Safronovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vasilijus Safronovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" perkama kartu