0

Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje

  • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 3.90 € (40%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje

  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 446
  • ISBN ar kodas: 9789955847472

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" aprašymas

Pirmą kartą istoriografijoje tiriamas „tapatybės ideologijų konkurencija“ įvardytas reiškinys. Tapatybės ideologijų, kurios apibrėžė nacionalinį bendruomeniškumą, tarpusavio santykiui atskleisti pasirinktas Klaipėdos miesto atvejis. Derinant skirtingų mokslo šakų teorijas ir metodologijas, knygoje "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" yra parodoma, kaip tapatybės ideologijų konkurencija reiškėsi Klaipėdoje trim skirtingais laikotarpiais: tarpukariu, pokariu ir po 1988 m. Studija "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" atsako į klausimą, kokios sąlygos veda į tame pačiame mieste gyvenančių žmonių, susitapatinančių su skirtingų nacionalizmų idėjomis, supriešinimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Vasilijus Safronovas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vasilijus Safronovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Praeitis kaip konflikto šaltinis: tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje" perkama kartu