0

Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio

  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 7.20 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio

  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955754411

2020-10-31 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio" aprašymas

XX a. lietuvių literatūros klasiko Antano Vaičiulaičio kūryba gerai žinoma skaitytojams, tačiau jo kelionių aprašymai tebėra nepelnytai primiršti.

Rinkinys „Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio“, pirmą kartą pasirodęs 1937 m., panašaus pobūdžio publikacijų sraute tapo išskirtinio literatūrinio stiliaus pavyzdžiu.

Į knygą „Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio“ sudėti tekstai apie prieškario Italiją, Prancūziją ir kitas šalis išsiskiria ne stebėtojo retorika, bet jausmingo lyriko žodžiais. Visa, kas pamatyta ir išgirsta, įskaitant ir sutiktų istorinių asmenybių pasakojimus, papildoma gausiomis enciklopedinėmis žiniomis, perteikiama meniškai ir skoningai. Kelionių įspūdžiai paverčiami novelėmis – tarsi poezija prozoje.
Šis knygos leidimas papildytas Lietuvos ir išeivijos periodikoje skelbtais A. Vaičiulaičio kelionių aprašymais.

Knyga „Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio“ – puiki galimybė kartu su A. Vaičiulaičiu leistis į kelionę po praeities Europą, Ameriką, išvysti tai, ką jis pamatė, gėrėtis įvairiapusiu rašytojo talentu.

Parašykite atsiliepimą apie "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Vaičiulaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Vaičiulaitis su knyga Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Vaičiulaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio" perkama kartu