-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 7,00 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio" aprašymas

XX a. lietuvių literatūros klasiko Antano Vaičiulaičio kūryba gerai žinoma skaitytojams, tačiau jo kelionių aprašymai tebėra nepelnytai primiršti.

Rinkinys „Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio“, pirmą kartą pasirodęs 1937 m., panašaus pobūdžio publikacijų sraute tapo išskirtinio literatūrinio stiliaus pavyzdžiu.

Į knygą „Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio“ sudėti tekstai apie prieškario Italiją, Prancūziją ir kitas šalis išsiskiria ne stebėtojo retorika, bet jausmingo lyriko žodžiais. Visa, kas pamatyta ir išgirsta, įskaitant ir sutiktų istorinių asmenybių pasakojimus, papildoma gausiomis enciklopedinėmis žiniomis, perteikiama meniškai ir skoningai. Kelionių įspūdžiai paverčiami novelėmis – tarsi poezija prozoje.
Šis knygos leidimas papildytas Lietuvos ir išeivijos periodikoje skelbtais A. Vaičiulaičio kelionių aprašymais.

Knyga „Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio“ – puiki galimybė kartu su A. Vaičiulaičiu leistis į kelionę po praeities Europą, Ameriką, išvysti tai, ką jis pamatė, gėrėtis įvairiapusiu rašytojo talentu.


  • Autorius: Antanas Vaičiulaitis
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754411

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio", Antanas Vaičiulaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Vaičiulaitis su knyga "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Vaičiulaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuo Sirakūzų lig Šiaurės elnio" perkama kartu