NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Danielius

Tikrai įdomi knyga apie kultūrą, istoriją, keliones. Rekomenduoju!


2024-02-29 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija" aprašymas

Daktaro Aurelijaus Zyko knyga „Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija“ išpildo įvairių skaitytojų lūkesčius: planuojantys kelionę ras naudingų patarimų, jau keliaujantys daugiau sužinos apie lankomus objektus, besidomintiems tolimais kraštais įdomūs pasirodys vertingi pastebėjimai apie japonų gyvenimo būdą bei tradicijas.

Japonologas dr. Aurelijus Zykas Japoniją išmaišė skersai išilgai. Ne vienus metus jis šią šalį padeda atrasti ir kitiems keliautojams. Besikaupianti kelionių vadovo patirtis ir įspūdžiai vis augo ir reikalavo būti užrašyti.

Ši knyga iš dalies yra dar viena 2020-ųjų metų pasekmė. Metų, kai atstumai tapo sunkiau įveikiami, o turistinės kelionės beveik neįmanomos. Tačiau tai ir metai, daugeliui autorių padovanoję taip trūkstamo laiko sustoti, prisiminti, užfiksuoti.

Kelionių knygos „Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija“ autorius tikisi, kad leidinys paskatins nauju žvilgsniu pažiūrėti į lankomus objektus, patiems suplanuoti kelionę, o jei atostogos dar atrodo tolimos, bent sužadins vaizduotę. Vaizdingi ir išsamūs aprašymai ir kokybiškos nuotraukos nukels į tolimąją Rytų salą ir užburs tradicijomis, kvapais bei spalvomis.

Knyga orientuota į pirmąją pažintį su Japonija. Autorius aptarė labiausiai rekomenduojamas aplankyti vietas, atskleidžiančias šalies įvairovę. Verskite puslapius ir aplankykite šurmuliuojančius didmiesčius, užsukite į mažus kaimelius, kuriuose sustojęs laikas. Užsukite į senovines šventyklas, pasižvalgykite po modernius pastatus ir kitas urbanistines vietas. Nepraleiskite progos pamatyti senovinių pilių, spalvingų turgų ir net sankryžų, kuriose dieną naktį verda gyvenimas.

Leidinį sudaro septyni skyriai, kuriuose pristatomos skirtingos šalies vietos, geriausiai atspindinčios senosios ir moderniosios Japonijos dermę. Autorius daug dėmesio skyrė istorijai, geografijai, žmonių buičiai, vertybėms ir tradicijoms. Ką valgyti, ką pamatyti ir kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje? Atsakymų knygoje tikrai daug!

Skaitytojų laukia net keturi šimtai puslapių gausiai iliustruotų istorijų, pasakojimų, patirčių ir patarimų.

Dr. Aurelijus Zykas – japonologas, politikos mokslų daktaras, vertėjas, keliautojas, mokslo populiarinimo straipsnių autorius, Vytauto Didžiojo universiteto docentas. Taip pat jis yra įmonės „Azija LT“ įkūrėjas bei Kauno-Japonijos draugystės asociacijos prezidentas. Dr. Aurelijus Zykas dėstė paskaitas bei dalyvavo konferencijose įvairiuose Azijos ir Europos universitetuose. Taip pat jis sudarė pirmąjį išsamų lietuvių-japonų kalbos žodyną.

Autorius yra parengęs keletą knygų apie Rytų šalis. Tai monografija „Švelniosios galios vedami: šalies įvaizdžio politika ir Japonija“, taip pat kelionių įspūdžių knygos „Raudonas ir žalias. Taivanas“ bei „Japonijos spalvos ir skoniai“. Daktaro straipsniai nuolat publikuojami įvairiuose žiniasklaidos leidiniuose.

Aurelijus Zykas laisvai kalba japoniškai, vertėjauja aukščiausio lygio renginiuose. Jo indėlis į darnius Lietuvos ir Japonijos santykius buvo įvertintas Japonijos užsienio reikalų ministro apdovanojimu.

„Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija“ – vertingas leidinys kiekvienam, planuojančiam kelionę į šią tolimą Rytų šalį. Kviečiame vadovą įsigyti internetu. Online knygyne pirkti rasite ne vieną kelionių žanro knygą. Aprašytos keliautojų patirtys kartais pranoksta net išgalvotus siužetus ar grožinės literatūros veikėjų nuotykius. Daug knygų kainuoja pigiau, tereikia pasinaudoti akcijų ir išpardavimų pasiūlymais. Kaip išsirinkti gerą skaitinį? Remkitės rekomendacijomis, apžvalgomis bei atsiliepimais. Taip pat atsižvelkite į santrauką su trumpu aprašymu, pavartykite ištraukas, įvertinkite puslapių skaičių ir kitas detales.


  • Autorius: Aurelijus Zykas
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 17x24
  • ISBN ar kodas: 9786098105575

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-07

Tikrai įdomi knyga apie kultūrą, istoriją, keliones. Rekomenduoju!

2021-05-05

Absoliučiai verta investicijos knyga. Pasakiški vaizdai, gilus ir prasmingas turinys. Rekomenduoju visiems besidomintiems Japonija - istorija, kultūra, menu, žmonėmis, apylinkėmis.

Parašykite atsiliepimą apie "Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Aurelijus Zykas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelijus Zykas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Septyni saulės veidai. Pirmoji pažintis su Japonija" perkama kartu