Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Saulės sala Sicilija

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-26 Algidė

Knygą pirkau draugei dovanų. Pati neskaičiau, o draugei labai patiko.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 12.99 SoldOut

Knygos "Saulės sala Sicilija" aprašymas

Dalia Smagurauskaitė skaitytojams jau pažįstama iš didelio populiarumo sulaukusios knygos „Toskana. Florencija. Magiška žemė“. Pristačiusi idiliškąjį Italijos regioną, autorė šį kartą siūlo persikelti į pietus, į Saulės salą Siciliją, tautų ir kultūrų kryžkelę.


Sicilija – tai nesibaigiančios žydros pakrantės, UNESCO saugomas paveldas, ugnimi besispjaudantis Etnos ugnikalnis, graikų, romėnų, arabų, normanų ir ispanų palikimas, švelniame sapne paskendusios mažosios salos, primenančios rojų, neįtikėtinai gardus maistas ir vynas, draugiški salos gyventojai. Sicilija – kontrastų šalis, tai ir rojus, ir chaosas kartu. Sicilija – tai vieta, kurią lengva pamilti ir neįmanoma pamiršti.


Spalvingoje knygoje "Saulės sala Sicilija" ne tik susipažinsite su nepaprastai turtinga Sicilijos kultūra ir populiariausiais lankytinais objektais, bet ir rasite dar negirdėtų istorijų iš salos gyvenimo.


Keliaudama autorė stebi, ieško ir tyrinėja, kalbasi su vietiniais gyventojais ir bando perprasti salos charakterį. Kaip sako D. Smagurauskaitė, „Sicilija - tarsi mozaika, tarsi kaleidoskopas: spalvota ir kaskart kitokia. Ar noriu ten grįžti? Žinoma! Kada išskrendame?!“


Pirmasis Dalios Smagurauskaitės romanas „Madraso deimantas“


 


  • Autorius: Dalia Smagurauskaitė
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105322

Kiti taip pat domėjosi


2018-01-26

Knygą pirkau draugei dovanų. Pati neskaičiau, o draugei labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Saulės sala Sicilija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Dalia Smagurauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Saulės sala Sicilija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Saulės sala Sicilija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Saulės sala Sicilija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Saulės sala Sicilija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Smagurauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Saulės sala Sicilija" perkama kartu