Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai

Kaina: 17,99 €
Kaina su kodu: 16,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.99 InStock
Į krepšelį 16,19 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai" aprašymas

Į šią knygą „Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai“ sudėta beveik 200 tradicinių Molėtų krašto patiekalų receptų, surinktų iš senųjų gaspadinių pasakojimų, etnografinės medžiagos. Iš jos taip pat sužinosite, kokius patiekalus mėgo žymūs šio krašto žmonės, rasite jų giminaičių ar draugų atsiminimų, fotografijų ir net laiškų.

Skaitydami knygą galėsite susipažinti ne tik su tradiciniu lietuvišku gastronominiu paveldu, bet ir su žydų bei Molėtų rajone nuo seno gyvenančių sentikių bendruomenės virtuvės patiekalais. Dauguma receptų beveik pamiršti ir niekur iki šiol neskelbti.

Knyga „Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai“ padės atsakyti į klausimą, ką Molėtų krašto virtuvė turi savito, įdomaus ir unikalaus, o galbūt ir surasti kelis patiekalus, kurie būdingi tik šiam kraštui ir galėtų tapti jo išskirtinumu.Parašykite atsiliepimą apie "Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Anželika Laužikienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anželika Laužikienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuo zacirkos iki lydekos. Tradiciniai Molėtų krašto patiekalai" perkama kartu