NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Nuostabusis vaistas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,27 €
Kaina su kodu: 6,51 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-04 Rasa


2024-02-29 16.272 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuostabusis vaistas " aprašymas

Britų mokslininko Danielio M. Daviso mokslo populiarinimo knygoje „Nuostabusis vaistas“ pasakojama apie nuostabaus pasaulio, ištisos mūsų kūno visatos – imuninės sistemos – veikimą.

Terminą šiam pasauliui parinko Lui Pasteras, nuo lotyniško žodžio „immunitas“, reiškiantį išsilaisvinimą. Žiūrint iš medicininio požiūrio taško tai yra išsilaisvinimas nuo ligos. Ir būtent ši idėja yra Danielio M. Daviso veikalo „Nuostabusis vaistas“ stuburas.

Mokslo variklis yra mokslininkų smalsumas. Ir šis smalsumas skaitytoją užkrečia perskaičius pirmuosius knygos puslapius. Danielis M. Davisas mokslą parodo gyvai ir emocionaliai. Pavyzdžiui, autorius labai išraiškingai aprašo idėjų medicinos moksle atsiradimą, medikų bendruomenės reakcijas į jas ir žiaurias lenktynes dėl jų įgyvendinimo realybėje. Knygoje „Nuostabusis vaistas“ išradingai supinami epizodai iš tyrinėtojų gyvenimo su mokslo istorijos faktais. Danielis M. Davisas skaitytojui duoda net dar daugiau – jis atskleidžia mokslo atsiradimo mechanizmą ir parodo proceso svarbą visai žmonijai. Autorius knygoje užtikrintai teigia, kad esame ant revoliucijos medicinoje slenksčio, teiginį argumentuodamas pavyzdžiais iš onkologinių, alerginių ir antiimuninių susirgimų tyrimų.

Šie tyrimai stebinantį imuniteto pasaulį leidžia suvokti pakankamai giliai, tiek giliai, kad suprastumėme – imuninė sistema yra gerokai veiksmingesnė nei bet kuris kada nors išrastas vaistas. Tai milžiniškas ląstelių ir jų receptorių tinklas, nepaliaujamai sąveikaujantis tarpusavyje ir su reguliuojančiais baltymais bei turinčiais vieną tikslą – apsaugoti organizmą nuo genetinės invazijos – išorinės ar net savęs pačios. Knygoje „Nuostabusis vaistas“ Danielis M. Davisas pasakoja apie įgimtus ir įgautus organizmo apsaugos mechanizmus, apie sistemą, kuri budi nuolat ir sugeba aktyvuotis reikiamu momentu, sukeldamas uždegimą ar skausmą. Organizmo sugebėjimas kovoti su liga ir savaime save gydyti ir viena didžiausių gamtos paslapčių.

Imunitetas taip pat disponuoja milžiniška jėga, kurią, kaip ir visas jėgas, reikia kontroliuoti. Nuostabausia, kad imuninė sistema turi savikontrolės savybę, kuri disponuoja reguliacijos mechanizmais.

Danielio M. Daviso knygoje „Nuostabusis vaistas“ ne tik atskleidžiama, kaip ir kodėl skiriasi imuninės sistemos veikla, kaip ji reguliuojama ir valdoma, ne tik aptariamos visos sudedamosios jos dalys, bet, svarbiausia, skaitytojui suteikiama galimybė pamilti savo imunitetą.

„Jaudinanti knyga... Suteikia galimybę akis į akį susidurti su pribloškiamai išmaniu ir (o taip!) nuostabiu mūsų organizmo pasauliu – jo imunine sistema.“
Stephen Fry

Iš anglų kalbos vertė Austėja BanytėKiti taip pat domėjosi


2020-02-04

Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabusis vaistas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Daniel M. Davis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuostabusis vaistas ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuostabusis vaistas " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuostabusis vaistas " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuostabusis vaistas "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daniel M. Davis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuostabusis vaistas " perkama kartu