0

Nuostabusis vaistas

  • Nuolaida knygai -41%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 16,79 €*
Sutaupote: 6.80 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-04 Rasa

Informacija

Nuostabusis vaistas

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094801297

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuostabusis vaistas " aprašymas

Britų mokslininko Danielio M. Daviso mokslo populiarinimo knygoje „Nuostabusis vaistas“ pasakojama apie nuostabaus pasaulio, ištisos mūsų kūno visatos – imuninės sistemos – veikimą.

Terminą šiam pasauliui parinko Lui Pasteras, nuo lotyniško žodžio „immunitas“, reiškiantį išsilaisvinimą. Žiūrint iš medicininio požiūrio taško tai yra išsilaisvinimas nuo ligos. Ir būtent ši idėja yra Danielio M. Daviso veikalo „Nuostabusis vaistas“ stuburas.

Mokslo variklis yra mokslininkų smalsumas. Ir šis smalsumas skaitytoją užkrečia perskaičius pirmuosius knygos puslapius. Danielis M. Davisas mokslą parodo gyvai ir emocionaliai. Pavyzdžiui, autorius labai išraiškingai aprašo idėjų medicinos moksle atsiradimą, medikų bendruomenės reakcijas į jas ir žiaurias lenktynes dėl jų įgyvendinimo realybėje. Knygoje „Nuostabusis vaistas“ išradingai supinami epizodai iš tyrinėtojų gyvenimo su mokslo istorijos faktais. Danielis M. Davisas skaitytojui duoda net dar daugiau – jis atskleidžia mokslo atsiradimo mechanizmą ir parodo proceso svarbą visai žmonijai. Autorius knygoje užtikrintai teigia, kad esame ant revoliucijos medicinoje slenksčio, teiginį argumentuodamas pavyzdžiais iš onkologinių, alerginių ir antiimuninių susirgimų tyrimų.

Šie tyrimai stebinantį imuniteto pasaulį leidžia suvokti pakankamai giliai, tiek giliai, kad suprastumėme – imuninė sistema yra gerokai veiksmingesnė nei bet kuris kada nors išrastas vaistas. Tai milžiniškas ląstelių ir jų receptorių tinklas, nepaliaujamai sąveikaujantis tarpusavyje ir su reguliuojančiais baltymais bei turinčiais vieną tikslą – apsaugoti organizmą nuo genetinės invazijos – išorinės ar net savęs pačios. Knygoje „Nuostabusis vaistas“ Danielis M. Davisas pasakoja apie įgimtus ir įgautus organizmo apsaugos mechanizmus, apie sistemą, kuri budi nuolat ir sugeba aktyvuotis reikiamu momentu, sukeldamas uždegimą ar skausmą. Organizmo sugebėjimas kovoti su liga ir savaime save gydyti ir viena didžiausių gamtos paslapčių.

Imunitetas taip pat disponuoja milžiniška jėga, kurią, kaip ir visas jėgas, reikia kontroliuoti. Nuostabausia, kad imuninė sistema turi savikontrolės savybę, kuri disponuoja reguliacijos mechanizmais.

Danielio M. Daviso knygoje „Nuostabusis vaistas“ ne tik atskleidžiama, kaip ir kodėl skiriasi imuninės sistemos veikla, kaip ji reguliuojama ir valdoma, ne tik aptariamos visos sudedamosios jos dalys, bet, svarbiausia, skaitytojui suteikiama galimybė pamilti savo imunitetą.

„Jaudinanti knyga... Suteikia galimybę akis į akį susidurti su pribloškiamai išmaniu ir (o taip!) nuostabiu mūsų organizmo pasauliu – jo imunine sistema.“
Stephen Fry

Iš anglų kalbos vertė Austėja Banytė

2020-02-04

Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabusis vaistas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Daniel M. Davis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nuostabusis vaistas , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nuostabusis vaistas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nuostabusis vaistas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nuostabusis vaistas ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daniel M. Davis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nuostabusis vaistas " perkama kartu