0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 12.59 SoldOut

Knygos "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus" aprašymas

Jei iki šiol manėte, kad žmogus visiškai racionali būtybė, pasirodo, klydote. Duke universiteto profesorius, elgsenos ekonomikos ekspertas ir The New York Times bestselerių autorius Dar Ariely teigia, kad žmogus anaiptol nėra toks racionalus, kaip esame linkę manyti. Iracionalus elgesys nėra nei retas, nei atsitiktinis. Priešingai, jis – sistemingas ir nuspėjamas. Knygoje "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus" atskleidžiamos įvairios kasdienės jėgos, darančios įtaką mūsų elgesiui ir sprendimams – nuo kavos rūšies iki partnerių pasirinkimo, kenksmingo atidėliojimo, polinkio sukčiauti, nuolatinio įkliuvimo į reklamos spąstus ir kt.

„Esame pėstininkai žaidime, kurio taisykles ne iki galo suprantame. Paprastai manome, kad sėdime už vairo ir kotroliuojame savo sprendimus ir savo gyvenimo kryptį. Deja, ši vizija labiau atspindi mūsų troškimus nei tikrovę“ – sako knygos autorius.

Ar kada nors stebėjotės optinėmis iliuzijomis, visiškai apgaunančiomis mūsų suvokimą? Pasirodo, ne jos vienintelės jaukia mūsų protą. Nuolat klystame dėl savo pačių sprendimų pagrįstumo iliuzijų. Žmogus anaiptol nėra toks racionalus, kaip esame linkę manyti. Iracionalus elgesys nėra nei retas, nei atsitiktinis. Priešingai, jis – sistemingas ir nuspėjamas. Vėl ir vėl kartojame tas pačias klaidas, nepastebėdami smegenų mums spendžiamų spąstų.

Duke universiteto profesorius, elgsenos ekonomikos ekspertas ir The New York Times bestselerių autorius Dan Ariely knygoje "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus" su humoru atskleidžia įvairias kasdienes jėgas, darančias įtaką mūsų elgesiui ir sprendimams – nuo kavos rūšies iki partnerių pasirinkimo, kenksmingo atidėliojimo, polinkio sukčiauti, nuolatinio įkliuvimo į reklamos spąstus, tikėjimo stebuklinga gydomąja galia ir kt. Pasiruoškite iš linksmų eksperimentų atpažinti savo klaidas ir nebelipkite ant to paties grėblio!

Iš anglų kalbos vertė Aušra Šapranauskienė


  • Autorius: Dan Ariely
  • Leidėjas: Žmogaus studijų centras
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094380242

Parašykite atsiliepimą apie "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Dan Ariely pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dan Ariely tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuspėjamai iracionalus. Slaptos jėgos, veikiančios mūsų sprendimus" perkama kartu