NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Obuolių pasakos (CD)

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-11-17 Daiva

Mano ir mano vaikų mėgstamiausia pasaka su jumoru.


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 4.05 SoldOut

Knygos "Obuolių pasakos (CD)" aprašymas

Kartą viename tokiame miestelyje, vardu Obeliai, sodo gale gyveno viena tokia obelis, vardu Obelis, o pavarde - Antaninė... Tuose Obeliuose, be abejo, augo ir daugiau obelų, tačiau kriaušių augo visiškai mažai. Gal kokios trys... Bet pasakų tame krašte būta daug ir visokių. Gal kokios dvidešimt šešios...
Pasakas skaito ir dainuoja žinomas Keistuolių teatro aktorius, režisierius, bardų dainų kūrėjas ir atlikėjas Aidas Giniotis.Kiti taip pat domėjosi


2011-11-17

Mano ir mano vaikų mėgstamiausia pasaka su jumoru.

2010-12-17

Liuks. įdomu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. smagiai pasakojama.

2009-08-05

Nuostabi. (mm)

Parašykite atsiliepimą apie "Obuolių pasakos (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Obuolių pasakos (CD)", Vytautas V. Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas V. Landsbergis su knyga "Obuolių pasakos (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Obuolių pasakos (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas V. Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Obuolių pasakos (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Obuolių pasakos (CD)" perkama kartu