Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Orė, Ugnė ir Žemyna

5.0
(17 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2024-03-03

Labai patiko. Daug žinių, perduotų lengvai skaitoma forma, verčia susimąstyti apie savo gyvenimą ir kitu žvilgsniu pažiūrėti ne tik į save, bet ir artimuosius


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 14.99 SoldOut

Knygos "Orė, Ugnė ir Žemyna " aprašymas

Nepaprasta istorija apie paprastą mergaitę Orę, kuri vaikystėje gyveno vėjavaikiškai ir naiviai, mažai matė meilės ir šilumos, todėl užaugo nesuprasdama savo jausmų ir poreikių, nerasdama savo vietos gyvenime, elgdamasi taip, kad įtiktų tėvams ir visuomenei. Tačiau taip ilgai gyventi yra pernelyg sunku, jos širdis nesupranta jos proto elgesio, todėl prasideda savo tapatybės ir paskirties ieškojimas, išsigrynina pačios norai ir tikrosios vertybės.

Knygoje „Orė, Ugnė ir Žemyna“ gausu fizinės ir psichinės sveikatos patarimų, paremtų holistinės medicinos, senovės Indijos medicinos - ajurvedos, populiarėjančios Vakarų pasaulyje, kaip alternatyviosios medicinos, žiniomis, pateikiama Orės atrasta laimės formulė.

Gyvenimiškas pasakojimas perteikiamas per mergaitės bendravimą su dviem jos draugėmis Ugne ir Žemyna, žvelgdamas į šias mergaites daugelis galėtų atpažinti save.

Knyga „Orė, Ugnė ir Žemyna“ skirta jaunimui, tačiau subalansuota ir vyresnio amžiaus žmogui. Niekas šioje Visatoje nevyksta atsitiktinai, neatsitiktinai ir Jūs skaitote šios knygos viršelį.


  • Autorius: Edita Mielienė
  • Leidėjas: Ridsales
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 116
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094894879

2024-03-03

Labai patiko. Daug žinių, perduotų lengvai skaitoma forma, verčia susimąstyti apie savo gyvenimą ir kitu žvilgsniu pažiūrėti ne tik į save, bet ir artimuosius

2024-02-10

Skaitant mielos Editos parašytą knygą, susipažinau su nuostabiomis ir labai skirtingomis mergaitėmis, kurios man priminė ir mane, mano tapatybę, elgesį, emocijas. Knygoje daug puikių patarimų norint gyventi sveikai, tiek emociškai tiek fiziškai. O, tai juk yra laimė, kai žmogus jaučiasi sveikas, laimingas ir suprantantis save. Knyga įdomi, lengvai skaitoma ir pozityvi. Labai rekomenduoju❤️

2024-02-08

Nuostabi knyga❤️, lengvai skaitoma, pilna gerų patarimų

2024-02-08

Knyga - apie pasaulio sandarą. Parašyta apsakymo stiliumi. Labai aiškiai ir suprantamai parašyta, labai tinka suprasti vaikams.

2024-02-07

Knyga parašyta visiems suprantamai ir įdomiai. Manau tai dauk kam gali būti pradžia atrasti ir pažinti geresni save ir mus supanti pasaulį. Patiko

2024-02-06

Knyga įtraukianti, turi didaktinio pobūdžio elementų, propaguoja sveiką gyvenimo būdą paremtą seniausia holistines medicinos sistema ajurveda.

2024-02-06

Labai džiaugiuosi kad turime tokią galimybę - skaityti knygą ir keisti savo gyvenimą ir likimą. Tai yra nuostabu, kad galime didžiuotis tokiais autoriais LT kaip Edita M. Ačiū Jums, Edita! Nuoširdus apkabinimai ir linkėjimai Jums sėkmes! Būtinai paleiskite savo knygą į plačiuosius vandenys… Drąsiai verskite knygą į kitas kalbas!
Leiskite ir kitiems žmonėms visame Pasaulyje pagauti tokį šansą… Knygos dėka keisti savo gyvenimą!

2024-02-05

Rekomenduoju visiems, žengiantiems pirmuosius žingsnius Ajurvedos keliu. Pasitelkdama pasakojimą apie tris mergaites: Orę, Ugnę ir Žemyną, autorė labai suprantamai kiekvienam perteikia pagrindinius Ajurvedos principus. Turinys įtraukiantis, smagu analizuoti veikėjų portretus bandant išsigryninti savo atitikmenį, tipažą ir tokiu būdu įgyjant galimybę maksimaliai pritaikyti patarimus sau asmeniškai.

2024-02-05

Knyga, kurią verta perskaityti kiekvienam, kurį kankina klausimas “Kodėl su manim vis kažkas ne taip?”. Tai knyga iš esmės paliečianti ir pamokanti tiek apie fizinį tiek apie emocinį žmogaus gyvenimą, pateikta per lengvai skaitomą trijų mergaičių, vėliau moterų istoriją. Greitai skaitosi ir įtraukia, norisi puslapius versti vienas po kito, su klausimu “o kas toliau?”. Rekomenduoju visiems, kurie nori žengti sveikesniu kūno ir proto keliu.

2024-02-05

Daug tikrų dalykų aplinkui, kurie gali padėti gyvenime. Šioje knygoje gausu pavyzdžių, pateiktų per autorės sukurtų herojų patirtį.

2024-02-05

Įtraukianti knyga. Gausu naudingų patarimų, lengvai skaitoma. Rekomenduoju

2024-02-05

Įdėjai laaaabai daug darbo- įsivaizduoju, kiek kartų reikėjo skaityti kiekvieną puslapį ir sakinį. Negaliu atsistebėti tavo darbštumu. Viską išbandei savimi ir dar pasidalinti nepatingėjai. Manau, tikrai naudinga ieškantiems savo kelio. Daug patarimų visokiais klausimais. Ir labai jautru...Apkabinu❤️.Esi šaunuolė!

2024-02-05

Nžn ar teisingas mano vertinimas, juk kiekvienas mato vis kitaip... Patiko - įdomu, jautru. Iš pradžių man priminė pasaką

2024-02-05

Perskaičiau knygą, tikrai ne per prievartą, to net nedaryčiau...Nes nesu turbūt nei viena iš merginų, bet labai patiko personažai☺️ Atrodo nemažai žinojau apie tinkamą mitybą, kurios nesilaikau, bet knygoje atradau daug informacijos, kurios tikrai nežinojau. Viskas pateikta labai įdomiai, nenuobodžiai ir informatyviai. Remonenduoju.

2024-02-05

Šauni knyga-verta skaityti ir gilintis. Tekomenduoju

2024-02-05

Jau Bestseller’is Lietuvoje, greitai ir tarptautinėje arenoje, knyga keičianti viską iš esmės.

2024-02-05
Mes visi esame skirtingi. Atrodo, sudaryti esame iš tų pačių ląstelių, kuriose yra tie patys cheminiai elementai, tačiau matome, kad kūnai mūsų skirtingi, nes elementai kiekviename mūsų yra išsidėstę skirtingai. O ką jau kalbėti apie proto veiklą, suvokimą, atmintį, pažinimą, apie intelekto, sąmonės ir pasąmonės pažinimo aspektus, kylančius smegenyse, apie mūsų mintis, emocijas, jausmus, vaizduotę. Ar yra koks nors principas, leidžiantis suprasti savo kūno, proto, emocijų veikimo sistemą? Pasirodo, toks principas tikrai yra ir sukurtas jis labai seniai – prieš penkis tūkstančius metų. Senovės Indijos medicina – Ajurveda, populiarėjanti Vakarų pasaulyje, kaip alternatyvioji medicina, – tai mokslas apie gyvenimą ir sveikatą, joje sutelkti pamatiniai principai, kaip funkcionuoja Visata ir mes joje – kaip Visatos dalis. Išmanydami svarbiausius Ajurvedos principus, galime suprasti savo prigimtinę konstituciją, suvokti kaip palaikyti harmoniją, kaip atsirinkti mums tinkančius maisto produktus, į ką reikia kreipti dėmesį gyvenime, kas yra svarbu, kaip atlikti savo kasdienius veiksmus, kad ir fizinis kūnas, ir psichika, būtų sveiki. Senovėje žmonės naudojo labai paprastus ir labai logiškus terminus. Viskas Visatoje, tame tarpe ir mes, Ajurvedoje išanalizuota. Iš ko susideda Visata, iš to susideda ir visa, kas yra joje, iš tų pačių elementų: erdvės, oro, vandens, ugnies ir žemės. Tai, kas juda mūsų kūne (pajuskite, mūsų kūne nuolat kažkas juda – vyksta kvėpavimas ir kiti procesai), Ajurvedoje vadinama oru. Oro tipo žmonės ir yra nuolat judantys, judrūs, todėl jie greitai išsibalansuoja ir dažnai yra nervingi. Virškinimo ir metaboliniai procesai - tai yra ugnies elementas. Ugnies tipo žmonės, kurie yra valingi ir ryžtingi, dažniau skundžiasi virškinimo problemomis. Žinodami Ajurvedoje taikomus principus, suprasime kaip galime išvengti šių ir kitų negalavimų. Knygoje ,Orė, Ugnė ir Žemyna" pasakojimas vyksta trijų mergaičių – Orės, Ugnės ir Žemynos pavyzdžiu. Knygoje sudėtos sukauptos žinios ir patirtis, prisiminimai, jausmai. Knygoje gausu fizinės ir psichinės sveikatos patarimų, paremtų Ajurvedos medicinos žiniomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Orė, Ugnė ir Žemyna "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Orė, Ugnė ir Žemyna ", Edita Mielienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edita Mielienė su knyga "Orė, Ugnė ir Žemyna " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Orė, Ugnė ir Žemyna " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edita Mielienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Orė, Ugnė ir Žemyna " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Orė, Ugnė ir Žemyna " perkama kartu