NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui

Kaina: 22,39 €
Kaina su kodu: 19,03 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 22.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui" aprašymas

Daugelis verslo bendrovių, viešųjų įstaigų ir kitokių organizacijų vadybininkų patiria sunkumų, burdami veiksmingus kolektyvus ir komandas bendriems tikslams. Ši knyga „Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui“ padės išvengti klaidų vadovams, direktoriams ir norintiesiems jais tapti, ją atsivertęs kiekvienas vedlys ras įžvalgų ir siūlomų organizacijos vystymo sprendimų. Du vadybos praktikai – Alisa ir Ignas – dalijasi patarimais ir diskutuoja apie pavojus, gresiančius komandų ir organizacijų sveikatai, įvairiausias įmonių negalias ir jų gydymo būdus.

„Nedėkite šios knygos į „savipagalbos“ lentyną. Ji skirta reiklesniam skaitytojui.“
Alfredas Chmieliauskas, vienas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto įkūrėjų

„Organizacijos – tarsi gyvas organizmas, patiriantis visas įmanomas augimo ligas. Serga jos ir tada, kai nustoja augti. Ligos ir krizės yra neišvengiamos, svarbu rasti gydytojų, kurie tas organizacijų problemas diagnozuotų ir parinktų tinkamą gydymą. O dar geriau yra patyrusiųjų išmintis, kuri padeda ligų išvengti.“
Elena Leontjeva, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė

„Knyga yra gyva, pagrįsta ilgamečiais tyrimais, mąstymais ir praktika, aktuali organizacijų vadybai. Monografija parašyta gyva, įtraukia, aiškia, argumentuota kalba ir plačiai diskutuojant su pripažintais pasaulyje autoriais. Pagaliau knygą įdomu skaityti.“
Gintautas Mažeikis, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius

Alisa Miniotaitė - socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, bendrovės ALISA MANAGEMENT LABORATORY ir startuolio HRIZER įkūrėja. Alisa rašo straipsnius, knygas, yra 5 vaikų mama. Su kuprine ant pečių mėgsta leistis į žygius po platųjį pasaulį.

Ignas Staškevičius - Vilniaus universitete įgijo gydytojo išsilavinimą, studijavo teisę, tapo verslininku, vadovavo įvairioms bendrovėms (tarp jų – „Maxima“ ir „Eurovaistinė“), dirbo stambių ir smulkių įmonių valdybose, visuomeninių organizacijų tarybose, prisidėjo steigiant Vilniaus maratoną ir literatūros festivalį, parašė knygų, sukūrė dokumentinių filmų. Mėgsta kalbėtis su linkusiais mąstyti žmonėmis.Parašykite atsiliepimą apie "Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Organizacijų ligos ir jų gydymas. Knyga tikram vadovui" perkama kartu