Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Organizacinės kultūros diagnozavimo metodika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 4.35 SoldOut

Knygos „Organizacinės kultūros diagnozavimo metodika“ aprašymas

Metodinėje knygoje išdėstyti organizacinės kultūros diagnozavimo būdai gali būti taikomi visose organizacijose, norinčiose diagnozuoti ir praktiškai taikyti klausimyną organizacinei kultūrai diagnozuoti. Taip pat ši metodinė mokomoji knyga galėtų praversti, analizuojant organizacinę kultūrą moksliniu požiūriu


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Organizacinės kultūros diagnozavimo metodika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Organizacinės kultūros diagnozavimo metodika“, Ligita Šimanskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ligita Šimanskienė su knyga „Organizacinės kultūros diagnozavimo metodika“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Organizacinės kultūros diagnozavimo metodika“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ligita Šimanskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Organizacinės kultūros diagnozavimo metodika“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Organizacinės kultūros diagnozavimo metodika“ perkama kartu