NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Otis keliauja atostogauti

Kaina: 17,47 €
Kaina su kodu: 11,88 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 17.469 InStock
Į krepšelį

Knygos "Otis keliauja atostogauti" aprašymas

Peliukas Otis ruošiasi keliauti atostogų. Jis susikrauna lagaminą ir nekantrauja pirmą kartą skristi lėktuvu. Nors Otis seniai svajoja apie tokią kelionę, jis čia patirs ne tik galybę smagių nuotykių – pasiklydęs išsigąs, pasiilgs namų.

Knyga padeda vaikams pasiruošti kelionei, supažindina su oro uosto aplinka, patikros procedūromis, o svarbiausia – pasakoja, su kokiais jausmais ilgų atostogų metu susiduria vaikai. Knygelėje aprašyta nuosekli kelionės eiga, tai padrąsins keliauti besiruošiančius vaikus. Psichologės patarimai bus naudingi tėveliams, organizuojantiems šeimos atostogas.

„Otis keliauja atostogauti“:

• knyga naudinga šeimoms, pirmą kartą su vaikais planuojančioms skirsti lėktuvu;

• supažindina su oro uosto ir lėktuvo aplinka, skrydžių patikra;

• žadina smalsumą, norą pažinti pasaulį;

• knygoje rasite psichologės patarimų, kaip pasiruošti kelionei su vaiku.

Knyga „Otis keliauja atostogauti“ skirta 2 – 4 m. vaikams.

Skaistė Dirgėlienė – kūrybininkė ir trijų vaikų mama gerai pažįsta mažųjų pasaulį, tai jau trečioji jos paveikslėlių knyga vaikams. Iliustracijas sukūrė vaikų knygų dailininkė Greta Alice, kuri iliustravo ir paveikslėlių knygą „Otis eina į darželį“ bei užduotėlių knygas: „Otis ir diena namuose“, „Otis darželyje“, „Otis kerpa ir klijuoja“.


  • Autorius: Skaistė Dirgėlienė
  • Iliustratorius: Greta Alice
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090159002

Parašykite atsiliepimą apie "Otis keliauja atostogauti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Otis keliauja atostogauti", kurį pristato Skaistė Dirgėlienė. Siūlome ne tik išsamų "Otis keliauja atostogauti" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skaistė Dirgėlienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Otis keliauja atostogauti". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Otis keliauja atostogauti" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Otis keliauja atostogauti" perkama kartu