Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Padainuok man lopšinę

Kaina: 12,46 €
Kaina su kodu: 11,21 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 12.457 InStock
Į krepšelį 11,21 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Padainuok man lopšinę“ aprašymas

Saldžiausias miegelis būna vaikystėje, nuo pat lopšio. Lopšinės – tai sena liaudies kūryba, paplitusi visame pasaulyje. Pagrindinė lopšinių paskirtis - švelnia melodija nuraminti, užmigdyti vaikelį, pasitelkiant jam suprantamai skambančius žodžius. Lopšinės ne tik padės vaikui užmigti, bet ir lavins muzikos supratimą, suvokimą, ugdys vidinę harmoniją.

Šioje knygoje „Padainuok man lopšinę“ spausdinamos originalios lopšinės, sukurtos plačiajai auditorijai, tad motyvai įvairūs.Jų autoriai poetas Stanislovas Abromavičius ir kompozitorius Aloyzas Žilys siūlo dvidešimt keturias lopšines. Džiugu, kad lopšinės pastaruoju metu šeimose atgyja.

Ši knygelė „Padainuok man lopšinę“ skirta šeimoms, bendruomenėms, vaikų lopšeliams – darželiams, mokykloms, tėvams, auklėtojams ir mokytojams pagal jų tikslinę paskirtį ir šiaip paskaitymui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Padainuok man lopšinę“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainelių su natomis knygos vaikams

Aloyzas Žilys, Stanislovas Abromavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Padainuok man lopšinę“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Padainuok man lopšinę“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Padainuok man lopšinę“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Padainuok man lopšinę“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aloyzas Žilys, Stanislovas Abromavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Padainuok man lopšinę“ perkama kartu