0

Zuikio dūdelė

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 5,59 €*
Sutaupote: 1.20 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Zuikio dūdelė

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 18x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 42
  • ISBN ar kodas: 9790706234991

2020-09-30 4.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Zuikio dūdelė" aprašymas

Dainų knygelė „Zuikio dūdelė“ skirta vaikams, belaukiantiems džiugių pavasario linksmybių, saulutės šilumos... Dainelių čia ras ir maži, ir paaugę dainorėliai, muzikos mokytojai, renginių vedėjai.

Tikiu, kad vaikai noriai dainuos apie po žiemos besiskleidžiančias pavasario spalvas, žemės, gamtos atbudimą, sugrįžusių paukštelių ulbavimą, atgijusio upelio čiurlenimą, saulės, mamytės švelnų prisilietimą... Su pavasariu kartu!

Linksmo, smagaus, nuotaikingo, pagarbaus bendravimo!

Parašykite atsiliepimą apie "Zuikio dūdelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dainų knygelės su natomis

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Zuikio dūdelė, kurį parašė Elena Tolvaišienė. Siūlome ne tik išsamų Zuikio dūdelė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Elena Tolvaišienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Zuikio dūdelė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Zuikio dūdelė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Zuikio dūdelė" perkama kartu