Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Palikę pėdsakus švietimo, kultūros ir mokslo kelyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 12.53 SoldOut

Knygos „Palikę pėdsakus švietimo, kultūros ir mokslo kelyje“ aprašymas

Apybraiža apie Fizikos-matematikos fakulteto 1954 m. išleistą 6-ąją laidą.
Ši knyga - tai pirmasis bandymas plačiau aptarti fizikos ir matematikos studijas Vilniaus pedagoginiame universitete pokario metais ir tuo laikotarpiu parengtų mokytojų gyvenimo kelią. Apybraižoje pateikiama daug informacijos apie pokario metus ir atsiminimų bei patyrusių pedagogų vertingų pastabų apie fizikos ir matematikos mokytojų rengimo problemas.


Parašykite atsiliepimą apie „Palikę pėdsakus švietimo, kultūros ir mokslo kelyje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Palikę pėdsakus švietimo, kultūros ir mokslo kelyje“, Vytautas Pocius, Evaldas Vėbra. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Pocius, Evaldas Vėbra su knyga „Palikę pėdsakus švietimo, kultūros ir mokslo kelyje“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Palikę pėdsakus švietimo, kultūros ir mokslo kelyje“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Pocius, Evaldas Vėbra. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Palikę pėdsakus švietimo, kultūros ir mokslo kelyje“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Palikę pėdsakus švietimo, kultūros ir mokslo kelyje“ perkama kartu