Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pašauktas kūrybai

Kaina: 3,29 €
Kaina su kodu: 2,96 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 3.29 InStock
Į krepšelį 2,96 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pašauktas kūrybai" aprašymas

"Maceina buvo ir yra (o kurį laiką dar tikrai ir bus) reikšmingiausiais lietuvių filosofas. Reikšmingiausias pirmiausia todėl, kad pirmasis tikrai filosofavo lietuviškai. Bet ką gi reiškia "filosofuoti lietuviškai?
Tardami gimtosios kalbos žodžius ne įrankius vartojame, o tarsi plikomis rankomis prisiliečiame prie to, kas filosofijai pirmiausia rūpi - prie pačios būties. Prisiliečiame taip, kad gauname pajusti pačios būties svorį, jos rupų paviršių, jos šilumą ir tvirtumą.
Gimtoji kalba yra būdas, kuriuo kiekvienas žmogus gyvena savo gimtinėje - pasaulyje, kuriame jis tik ir gali tikrai gyventi ir tikrai mirti, pasaulyje, kuriame žmogus tikrai yra namie. O juk kaip tik toks ir buvo Antano Maceinos gyvenimas.
Gyvenimas, kuris, nepaisant to, kad didesnė jo dalis prabėgo svetur, yra geriausia lietuviško filosofavimo pamoka."

Tomas Sodeika


  • Autorius: Tatjana Maceinienė
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 319
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-590-96-5

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pašauktas kūrybai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kultūrą, filosofiją

Tatjana Maceinienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pašauktas kūrybai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pašauktas kūrybai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pašauktas kūrybai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pašauktas kūrybai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tatjana Maceinienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pašauktas kūrybai" perkama kartu