Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paslapčiausia paslaptis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-26 Liuda

Nuostabi knygelė. Puikūs eilėraščiai ir,atitinkantys turinį, neapsakomai gražūs piešiniai. Padovanojau anūkytei šv. Kalėdų proga. Skaitėme, džiaugėmės, kvatojomės ir rimtai mąstėme.... Esu labai dėkinga autorei Evelinai ir dailininkei Agnei. Mielosios, linkiu ir toliau džiuginti mūsų širdis savo kūryba,


Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 11.59 SoldOut

Knygos „Paslapčiausia paslaptis“ aprašymas

3–8 m. vaikams.

„Lengvi it pūkai, žaismingi it dūkstantys vasaros vėjai, šilti it mamos apkabinimas rašytojos Evelinos Daciūtės eilėraščiai mažiesiems. Apie vaikų patirtis, kasdienybę, mėginimus suvokti didelį, įdomų ir, rodos, tokį keistą pasaulį. Vaikai klausinėja, svajoja, žaidžia, stipriai myli, o kartais ir užsispiria. Tiek visko šiame pasaulyje, bet svarbiausia, kad visada šalia būtų mama. Jaukios Agnės Nananai iliustracijos praturtina eilėraščių pasaulį ir žadina kūrybiškumą“, – taip apie šią knygą atsiliepia vaikų literatūros žinovė Eglė Baliutavičiūtė

„Paslapčiausia paslaptis“ - tai 30 smagių, žaismingų, atliepiančių mažųjų pasaulį, emocijas, kasdienybę, eilėraščių rinkinys vaikams. Juose labai ryškus vaiko pasaulis su kasdieniais džiaugsmais, fantazijomis, pykčiais, į kuriuos žvelgiama be perdėto moralizavimo, o įsiklausant arba leidžiant pačiam vaikui išsakyti tai, kas jam rūpi, neramina, yra įdomu. Eilėraščių eilėdara paprasta, aiški, padeda išgirsti kalbos skambumą ir ritmiškumą.

„Paslapčiausia paslaptis“
• Ugdo rimo ir ritmo pojūtį
• Ugdo kūrybiškumą ir vaizduotę
• Skatina vaiko ir mamos ryšį
• Meniškai vertingos iliustracijos lavina estetikos pojūtį

Evelina Daciūtė – viena ryškiausių šiuolaikinių vaikų literatūros rašytojų, išleidusi 7 knygas. Daugiausia apdovanojimų, taip pat ir tarptautinių, pelnė jos ir iliustruotojos Aušros Kiudulaitės paveikslėlių knyga „Laimė yra lapė“.

Agnė Nananai – knygų iliustruotoja, papuošusi nuostabiomis iliustracijomis ne tik šią, bet ir daugybę kitų knygų: Mariaus Marcinkevičiaus „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“, Justino Marcinkevičiaus „Vaikų žemė“, kartoninę knygelę mažiesiems „Kai mėnulyje buvau“ ir daug kitų."Kiti taip pat domėjosi


2022-01-26

Nuostabi knygelė. Puikūs eilėraščiai ir,atitinkantys turinį, neapsakomai gražūs piešiniai. Padovanojau anūkytei šv. Kalėdų proga. Skaitėme, džiaugėmės, kvatojomės ir rimtai mąstėme.... Esu labai dėkinga autorei Evelinai ir dailininkei Agnei. Mielosios, linkiu ir toliau džiuginti mūsų širdis savo kūryba,

2021-04-05

Mėgstamiausia dabar mano vaikų poezijos knyga. Kelis eilėraščius jau beveik atmintinai moka. Ir man pačiai juos skaityti neatsibosta. O iliustracijų grožis!

2020-11-02

Mums knygelę iš Lietuvo atsiuntė močiutė. Vaikams labai patiko, yra ir juokingų eilėraščių, ir rimtų. Ir piešiniai labai gražūs. Labai tinka prie eilėraščių.

2020-09-24

Labai gražūs, jautrūs eilėraščiai ir nuostabios iliustracijos!

Parašykite atsiliepimą apie „Paslapčiausia paslaptis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Paslapčiausia paslaptis“, kurį pristato Agnė Nananai, Evelina Daciūtė. Siūlome ne tik išsamų „Paslapčiausia paslaptis“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnė Nananai, Evelina Daciūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Paslapčiausia paslaptis“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Paslapčiausia paslaptis“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Paslapčiausia paslaptis“ perkama kartu