0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ką manė kamanė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-11 Rasa

Labai gražūs eilėraščiai ir iliustracijos. Skaitau su malonumu

Ką manė kamanė


2021-04-30 7.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ką manė kamanė" aprašymas

Smagu, kai eilėraščiai vaikams prasmingumu ir kalbos grožiu nė kiek nenusileidžia suaugusiųjų poezijai. Tokia yra Vainiaus Bako knyga „Ką manė kamanė" – švelniai besiliečianti prie mus supančio pasaulio, jaudinanti subtiliu gamtos pajautimu, nuspalvinta žaismingais nutikimais, juokingomis detalėmis, kupina lengvai suprantamų vaizdinių. Kiekvienas poeto eilėraštis – lyg trumpa, jauki ir jautri vaikystės pasaka, kurioje norisi bent mirksnį pagyventi.
O kad šiek tiek ilgiau užtruktume, dailininkė Marija Smirnovaitė sukūrė kerinčių vaizdų.


  • Autorius: Vainius Bakas
  • Leidėjas: Žalias kalnas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 19x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099596457

2019-09-11

Labai gražūs eilėraščiai ir iliustracijos. Skaitau su malonumu

Parašykite atsiliepimą apie "Ką manė kamanė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ką manė kamanė, kurį parašė Vainius Bakas. Siūlome ne tik išsamų Ką manė kamanė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vainius Bakas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ką manė kamanė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ką manė kamanė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ką manė kamanė" perkama kartu