⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pastatų statybos technologija

Kaina: 13,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pastatų statybos technologija" aprašymas

Vadovėlis parašytas pagal aukštųjų mokyklų pastatų statybos technologijos programą. Jame aptarti pastatų statybos technologijos metodai ir būdai, pateikti nauji technologiniai sprendimai, atsiradę kylant techniniam progresui ir naudojami pramoninių, visuomeninių, gyvenamųjų ir kitokios paskirties pastatų statybai.
Vadovėlis skiriamas statybos specialybės studentams. Jis gali būti naudingas statybos pramonės įmonių, statybos įstaigų darbuotojams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pastatų statybos technologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pastatų statybos technologija", Andrejus Karablikovas, Edmundas Kazimieras Zavadskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Andrejus Karablikovas, Edmundas Kazimieras Zavadskas su knyga "Pastatų statybos technologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pastatų statybos technologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrejus Karablikovas, Edmundas Kazimieras Zavadskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pastatų statybos technologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pastatų statybos technologija" perkama kartu