0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas

Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 1.90 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 5.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas" pateikiami sudėtingi šešių temų medžiagų mechanikos (medžiagų atsparumo) uždaviniai (tempimas ir gniuždymas, įtempių ir deformacijų būviai, geometriniai skerspjūvių rodikliai, sukimas ir šlytis, paprastasis lenkimas, sudėtingas strypų deformavimas).
Pirmojoje knygos dalyje yra uždavinių sąlygos, atsakymai ir nuorodos į patarimus bei nurodymus ir sprendimus, pateikiamus antrojoje ir trečiojoje dalyje. Kai kurių uždavinių sprendimai aiškinami, komentuojami.

Šis uždavinynas labai pravers tiems mechanikos, transporto ir statybos inžinerijos studentams, kurie ketina labiau gilintis į savo profesiją, kurie rengiasi dalyvauti studentų medžiagų mechanikos olimpiadose ar imtis studentiškų mokslo darbų.Parašykite atsiliepimą apie "Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas", kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Čižas, Stanislav Stupak. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Čižas, Stanislav Stupak su knyga "Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Čižas, Stanislav Stupak. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Medžiagų mechanika: sudėtingų uždavinių sprendimas" perkama kartu