NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paveldėjimas. Noroko rūmų trilogija, 2 dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 16.132 SoldOut

Knygos "Paveldėjimas. Noroko rūmų trilogija, 2 dalis" aprašymas

Tik suaugusiesiems (N-18)! Pasimerkite į nežabotos fantazijos, kilnių jausmų, jaudinančių nuotykių, subtilios romantikos ir karštos erotikos pasaulį! TOP 10 skaitomiausia autorė Lietuvoje Agnė Bausienė pristato abejingų nepaliksiančią „Noroko rūmų trilogiją“.

Deimonas ir Elara kali bokšte, Zoriono karaliaus sūnaus Oto Valeno nelaisvėje. Valeno vyrai kankinimais bando priversti juos pasakyti, kur yra kiti šuliniai su magiškuoju vandeniu. Vis dėlto Deimonui pavyksta sukurti pabėgimo planą ir jaunuoliai pabėga.

Kelionė namo – ilga ir sudėtinga. Savaites jie keliauja naktimis, o miega dieną, alkis ir baimė – nuolatiniai jų palydovai. Tačiau ne viskas šiame kelyje tik juoda – Deimonas moko Elarą kautis bei ugdyti savo galias, kurias ji įgavo išgėrusi magiško vandens. Be to, nors abu gedi Aidano, abipusiai jausmai vis stiprėja, kol juos vainikuoja stebuklinga naktis prieplaukoje…Bet po kartu praleistos nakties juos vėl suranda Valenai. Jaunuoliams pasiseka juos nugalėti ir grįžti namo.

Pilyje Deimonas ruošiasi karūnacijai – jis turi tapti naujuoju Noroko karaliumi, o Elara, pasijutusi nereikalinga, pabėga… Deimonas išvyksta jos ieškoti.

Ar gražūs jausmai nugalės visas kliūtis? Ar bus atstatyta taika tarp dviejų karalysčių? Ar Elara išmoks naudoti savo galias? Ar Otas Valenas susitaikys su pralaimėjimu, ar ir toliau liesis kraujas?

Agnė Bausienė – TOP 10 skaitomiausia autorė Lietuvoje. Agnės romanus vienija tai, kad juose stiprūs jausmai, drąsi erotika pagardinami atsikvėpti neleidžiančiu veiksmu ir netikėtais siužeto posūkiais.Parašykite atsiliepimą apie "Paveldėjimas. Noroko rūmų trilogija, 2 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paveldėjimas. Noroko rūmų trilogija, 2 dalis", Agnė Bausienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Agnė Bausienė su knyga "Paveldėjimas. Noroko rūmų trilogija, 2 dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paveldėjimas. Noroko rūmų trilogija, 2 dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agnė Bausienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paveldėjimas. Noroko rūmų trilogija, 2 dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paveldėjimas. Noroko rūmų trilogija, 2 dalis" perkama kartu