Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pavojingi žodžiai

Kaina: 18,59 €
Kaina su kodu: 13,57 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 18.59 InStock
Į krepšelį 13,57 € -27% su kodu
PATOGU

Knygos "Pavojingi žodžiai" aprašymas

Po dvejų metų pertraukos pasirodė prozininkės Undinės Radzevičiūtės naujas romanas „Pavojingi žodžiai“. Knygą išleido Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, viršelį sukūrė dailininkas Zigmantas Butautis.

Kaip sakoma Biblijoje, pradžioje buvo Žodis. Ir jis buvo ne tas.

Kiekviena šalis, kiekviena valstybė turėjo ir vis dar turi savo pavojingus žodžius. Žodžius, kurių geriau nesakyti, ir tokius, kuriuos geriau kartoti kuo dažniau. Nuo žodžių priklauso žmogaus vieta visuomenėje, jo sėkmė ir galimybės. Kartais po socialinių perversmų pavojingi žodžiai su pageidaujamais žodžiais susikeičia vietomis, bet knyga „Pavojingi žodžiai‘‘ ne apie tai.

Režisierius Safyrovas po režisieriaus Odino mirties kaip palikimą gauna retai statomą Verdžio operą. Ir tai ne šiaip opera, o Opera, turinti pavojingą prietarą. Jos pavadinimo negalima ištarti viso. Pavadinime tik du žodžiai, ir režisierius turi pasirinkti arba vieną, arba kitą.

Devinta Europos Sąjungos literatūros premijos laureatės Undinės Radzevičiūtės knyga „Pavojingi žodžiai“ tai – šiuolaikinės kultūros metafora.

Undinė Radzevičiūtė yra baigusi meno istorijos, teorijos ir kritikos studijas Vilniaus dailės akademijoje, dirbusi tarptautinių reklamos agentūrų kūrybos direktore.

Per du dešimtmečius U. Radzevičiūtės išleistų ir perleistų knygų sąraše – juodojo humoro romanai „Strekaza“ ir „Frankburgas“, trumpos istorijos „Baden Badeno nebus“, romanai „Žuvys ir drakonai“ (Europos Sąjungos literatūrinė premija), „180“, „Kraujas mėlynas“ (Lietuvos rašytojų sąjungos premija), „Grožio ir blogio biblioteka“ (Kūrybiškiausia metų knyga), „Minaretas ir 7“ ir naujausias – „Pavojingi žodžiai“.

U. Radzevičiūtės kūrinių versta į 11 kalbų, į keturias iš jų po 2 kartus, o šiais metais pasirodys dar ir prancūziškas leidimas. Knygos nominuotos Metų knygos rinkimuose. 2022 m. rašytojai paskirta Vyriausybės kultūros ir meno premija.Parašykite atsiliepimą apie "Pavojingi žodžiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pavojingi žodžiai", Undinė Radzevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Undinė Radzevičiūtė su knyga "Pavojingi žodžiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pavojingi žodžiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Undinė Radzevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pavojingi žodžiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pavojingi žodžiai" perkama kartu