NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pavojingos gydytojų klaidos

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • TOP
    40
    TOP 40
Kaina: 12,49 €
Kaina su kodu: 9,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-28 Džiugas A.

Drąsu. Informatyvu ir labai naudinga. Čia tikras lobis būsimiems ir esamiems tėvams norintiems išsaugoti ar atstatyti vaikų sveikatą.


2024-02-29 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pavojingos gydytojų klaidos" aprašymas

Neieškokite patarimų ar receptų, kaip tapti sveikesniam, čia jų beveik nėra. Knygą rašiau atviros širdies ir sąmoningam žmogui bei tam, kuris pasiduoda provokacijoms, vildamasi pakeisti nors vieno jų mąstymą. Todėl tenegaišta laiko skaitytojas, kuris tikisi, kad ras tai, ko išorėje rasti negalima. Elementaru, nes sveikata yra kiekvieno mūsų viduje, pakaktų jos negriauti „gydant“ – tam tereikia pašalinti jai trukdančius mūsų įpročius ir susigrąžinti atsakomybę už savo sveikatą. Pamiršome, kad žmogus baltu chalatu puikiai išmano apie ligas, menkai – apie vaistus ir ničnieko – apie sveikatą.

Pastaruosius metus daug laiko praleidau Lietuvos medicinos bibliotekoje. Skaitant prieš šimtą metų išleistas tuometinių medicinos grandų knygas buvau lengvai šokiruota: gerokai mažesnis sergamumas, mirtingumas ir efektyvesni gydymo metodai, nepaisant ribotų diagnostikos ir gydymo priemonių! Labai gaila, kad tokio pobūdžio informacija keliauja užmarštin, o dabartinė gydytojų karta niekada nesužinos, jog gydyti ir visiškai išgydyti žmogų yra gana paprasta...

Šiuolaikinė medicina nepajėgi grąžinti sveikatos – jos galioje tėra vaistais nuslopinti simptomus, sukeliant vis naujas problemas. Norint tą suprasti – nebūtina skaityti knygų, tam pakanka stebėti gyvenimą ir paprasčiausiai mąstyti.

Būkite sveiki!

Baigusi vidurinę mokyklą dvejus metus dirbau ligoninėje vaikų ligų skyriuje sanitare ir kasdien mačiau gydytojo darbą iš arti. Mano svajonė tapti gydytoja išsipildė tik po trečio mėginimo, kai 1984 m. įstojau į tuometinį Kauno medicinos institutą.

Kauno medicinos akademijos gydomosios medicinos specialybės kursą baigiau 1992 m. Aštuonerius metus dirbau UAB „Sportininkų testavimo ir reabilitacijos centras“ gydytoja ir trenere. Mano mokytoju buvo šviesaus atminimo prof. V. Jasiūnas – jo dėka gavau svarios darbo patirties ir man svarbų patvirtinimą, kad tik individualizuotas požiūris į pacientą yra teisingas, leidžiantis išspręsti problemas ir visiškai grąžinti prarastą žmogaus sveikatą.2024-01-28

Drąsu. Informatyvu ir labai naudinga. Čia tikras lobis būsimiems ir esamiems tėvams norintiems išsaugoti ar atstatyti vaikų sveikatą.

2023-12-19

Labai gera knyga, pagarba gydytojai už kitokio požiūrio atskleidimą. Atrodo, daug skaitau apie sveikatą, ne alopatinę mediciną, tačiau čia pateikta daug netikėtų faktų, kad ir apie vitaminą D, geležies papildus, ultragarso tyrimus, menopauzė ir dar daug ką.

Parašykite atsiliepimą apie "Pavojingos gydytojų klaidos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Robertina Ostapenkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pavojingos gydytojų klaidos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pavojingos gydytojų klaidos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pavojingos gydytojų klaidos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pavojingos gydytojų klaidos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertina Ostapenkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pavojingos gydytojų klaidos" perkama kartu