Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai

Kaina: 13,79 €
Kaina su kodu: 12,41 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 13.79 InStock
Į krepšelį 12,41 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“ aprašymas

„Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“ - tai neįprasta pianino Bonifacijaus ir jo draugų kelionių istorija.

Vieną dieną Bonifacijus supranta, kad jis, kaip ir visi kiti, nori atostogauti. Tad užsibrėžia tikslą – apkeliauti visą pasaulį ir ramiai jame gyventi.

Susižavėjęs žymia keliauninke muse Alionuška, kuri visur ieškojo išvykusios dirbti ir negrįžusios savo mamos, ir nepraustaburne varna Ž, kuri pasakojo apie svetur sutiktą debesis siekiančią Žironafą, dantistą Korkokodilą, dryžuotąjį tarakoną ir smėlį pavogusį vėją Huriganą, Bonifacijus nusprendžia išpildyti savo svajonę ir aplankyti ARFIKĄ.

Bendrakeleiviai patiria įvairių nuotykių, aplanko ne vieną kraštą ir sutinka įdomių, net išskirtinių gyventojų. Jie pabuvoja Šuniškoje karalystėje, nespalvotame Baltų lankų pusiasalyje, dešiniųjų rašytojų šalyje ir t. t. Susipažįsta su piktais pasieniečiais pudeliais, su ašaras išmokusiu sutramdyti profesoriumi, su tamsuoliais, nemėgstančiais šviesos, ir daugeliu kitų.

Bonifacijus – jautrios sielos pianinas, kuriantis baltąsias eiles, dažnai susimąstantis apie gyvenimo prasmę, dažnai pagailintis kitų... Tačiau jam netrūksta ryžto ir užsidegimo siekiant savo tikslo.

Ši vaikiška knyga „Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“ sudomins ir suaugusiuosius: joje pilna paslėptų minčių, satyros tarp eilučių, yra nagrinėjamos aktualios socialinio ir politinio gyvenimo problemos, keliami egzistenciniai klausimai.Parašykite atsiliepimą apie „Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“, kurį pristato Nijolė Kavaliauskaitė-Hunter. Siūlome ne tik išsamų „Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nijolė Kavaliauskaitė-Hunter. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Pianino Bonifacijaus atostogos, arba Ypač geri nuotykiai“ perkama kartu