NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pienas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 1,99 €
Kaina su kodu: 1,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-12-23 RGB

Labai keista knyga, bet tas kitokumas ir kartais šokiravimas atgaivina po standartinių tekstų.


2024-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį 1,79 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Pienas“ aprašymas

Kerry Shawn Keys – poetas, prozininkas, vertėjas, kilęs iš JAV Apalačių kalnų, tačiau jau daug metų gyvenantis Lietuvoje.

„Pradžioje stebuklaraščiai buvo paprasti pamąstymai proza, užrašyti rašikliu, bet ar tikrai? Ne, turėčiau pasakyti, kad jie radosi labai seniai, kai, būdamas 4 ar 5 metų vaikas, sėdėdavau ant mamos lovos ir, jai paraginus, kurdavau istorijas, kurios tęsdavosi be galo, o ji klausydavosi stebėdamasi iš kur jos ateina. Čia tų istorijų nėra, bet yra jų tėkmė, eilutė po eilutės, žodis, po žodžio, tūkstantis ir viena, nes niekaip nesustoja. Pastaruoju metu kai kuriuos tekstus perdariau arba kūriau naujus scenai čia, Vilniuje, dabartinėje Europos teatro širdyje. Paverčiau juos trumpais vienaveiksmiais monologais. „Laisvė“ „Namas“ ir „Manta“ buvo perdaryti trijų arba vienos aktorės atlikimui viename spekataklyje – tai trilogija, jų sapnų arba košmarų misterija. Čia taip pat yra keletas eilėraščių proza. O rašydamas kai kuriuos farso tipo kūrinius mačiau juos kaip filmus – nespalvotus šortus. Bet štai čia jie visi, sudėti į paprastą knygą: nespalvoti filmai, teatras knygoje, sukaustytas autorius, pokalbiai ir personažai puslapiuose, laukiantys, kad kas nors juos vėl paverstų judančiomis figūromis.“
Kerry Shawn Keys

"Seniai neskaičiau knygos, kurios žanrą, temą, o ir santykį su kitomis knygomis būtų taip sunku apibrėžti. Tai išnykusių ribų, miglotos tapatybės, sunkiai klejojanti knyga: čia susilieja poezija, proza ir drama, nelikę skirties tarp dvasingo ir vulgaraus, tarp išradingo ir tiesiog netalentingo, tarp išprotėjusio ir iškrypėliško. Daiktai, dalykai (o ir pats pasakotojas) čia dažnai netenka savo reikšmių, o gal patys ir yra tik reikšmės... Tarytum apakęs Keris atkakliai gieda giesmę pasauliui, nepaisydamas, kad iš jo lūpų liejasi jau ne tekstas, bet syvai, galintys pavilioti nebent kokį kvaištelėjusį literatūros gurmaną ar tiesiog šūdmusę. Ši knyga – kaip tik jiems, o taip pat visiems ekhibicionistams, nekrofilams, zoofilams ir kt. sodomitams, depresikams, liurbiams, sektantams ir onanistams. Nors – ne tik. Visus organizmo skysčius, tirščius ir spazmus Keris registruoja su tokiu dideliu užsidegimu (ir šitaip nenuilstamai), jog norom nenorom kyla įtarimas jį nuoširdžiai netikint šių stichijų brutualiu fiziologiškumu, o gal netgi tiesiog žaidžiant – tarsi tikėtųsi tarp šūdų ir myžalų aptikti barškutį, ir jį smagiai papurtyti. Na, o tai – jau tyrųjų laikysena ir privilegija. Taigi teoriškai, – jei jų būtų, – Kerio knygą dar galėtų skaityti ir šventieji."
Andrius Jakučiūnas


  • Autorius: Kerry Shawn Keys
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271359

2022-12-23

Labai keista knyga, bet tas kitokumas ir kartais šokiravimas atgaivina po standartinių tekstų.

Parašykite atsiliepimą apie „Pienas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Pienas“, Kerry Shawn Keys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kerry Shawn Keys su knyga „Pienas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Pienas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kerry Shawn Keys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Pienas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Pienas“ perkama kartu