NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pilietinė visuomenė: politikos įpilietinimo projekcijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 9.42 SoldOut

Knygos "Pilietinė visuomenė: politikos įpilietinimo projekcijos" aprašymas

Šios monografijos tikslas - ne monokoncepcinio pilietinės visuomenės varianto tyrimas, o motedologiniu pliuralizmu paremta įvairiapusių pilietinės visuomenės istorinių, politinių, sociologinių, edukologinių, komunikacinių ir pan. - aspektų analizė. Pateikiamos monografijoje tematinės apimties mastai - nuo konkrečios šalies atvejo iki tarptautinės ir globalios bendruomenės vizijos - leidžia išskleisti plačią modernios pilietinės politikos raiškos panoramą, kurioje kiekvienas skaitytojas - nuo studento iki mokslininko - atras sau aktualų aspektą ar interpretaciją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pilietinė visuomenė: politikos įpilietinimo projekcijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pilietinė visuomenė: politikos įpilietinimo projekcijos", Saulius Šiliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Saulius Šiliauskas su knyga "Pilietinė visuomenė: politikos įpilietinimo projekcijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pilietinė visuomenė: politikos įpilietinimo projekcijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Šiliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pilietinė visuomenė: politikos įpilietinimo projekcijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pilietinė visuomenė: politikos įpilietinimo projekcijos" perkama kartu