Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?

Kaina: 7,27 €
Kaina su kodu: 6,54 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-05-31 7.267 InStock
Į krepšelį 6,54 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“ aprašymas

Ši knyga „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“ skirta besidomintiems akmens amžiaus laikotarpiu ir tiems, kurie apie jį kol kas nieko nežino. Ji ne tik supažindina skaitytoją su pagrindiniais moksliniais priešistorės archeologijos tyrimų atradimais, bet ir atskleidžia jų reikšmę dabartinio pasaulio kontekste. Akmens amžiaus archeologija - bene menkiausiai žinoma visos žmonijos istorijos sritis, nors kartu - ir pati ilgiausia jos dalis. Būtent akmens amžiuje susiformavo žmogus - mąstanti būtybė, buvo atrastos esminės mus supančių daiktų formos, susidarė žmogiškoji vertybių sistema, pradėtas keisti mus supantis kraštovaizdis, išsiskyrė žmonijos įvairovė Pasaulyje. Visi šie dalykai vėliau tapo pagrindu geografinei ir net politinei istorijos tėkmei ir įvykiams, kurie galiausiai suformavo Pasaulį tokį, koks jis yra dabar.

Knygos „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“ autorės – archeologės Gabrielė Gudaitienė, Monika Žemantauskaitė, Justina Kozakaitė ir Kunigunda Barodičienė. Pasak autorių, šis gausiai iliustruotas leidinys skirtas besidomintiems akmens amžiaus laikotarpiu ir tiems, kurie apie jį kol kas nieko nežino. Beje, idėja išleisti knygą kilo istoriko Alfredo Bumblausko dėstomame kurse.

„Dėstydamas archeologijos magistrantams ir doktorantams, akcentuodavau tyrimų pristatymo visuomenei didaktinį aktualumą, kuo pasaulyje užsiima vadinamoji viešoji archeologija. Pagaliau sulaukiame rezultato kaip magistriniame seminare gimusios idėjos virto puikia didaktine studija vaikams. Tai studija apie kitonišką ar net „svetimą“ laiką, tačiau profesionali ir originali.
Tiesa, čia nerasime tautos „šaknų paieškų“, bet jų akmens amžiuje ir neverta ieškoti. Svarbu kas kita - ilgus tūkstantmečius mūsų protėviai gyveno taip, kaip visas pasaulis.“

Prof. dr. Alfredas BumblauskasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“, kurį pristato Gabrielė Gudaitienė, Justina Kozakaitė, Kunigunda Barodičienė, Monika Žemantauskaitė. Siūlome ne tik išsamų „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gabrielė Gudaitienė, Justina Kozakaitė, Kunigunda Barodičienė, Monika Žemantauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Pirmykščio žmogaus kailyje. Už ką mes skolingi akmens amžiaus žmogui?“ perkama kartu