0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)" aprašymas

Pomirtinė poeto Pauliaus Širvio lyrikos rinktinė „Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu“ (sudarė dr. Elena Baliutytė, išleido Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, serija „Gyvoji poezija“)Parašykite atsiliepimą apie "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)", kurią skaitytojams dovanoja Paulius Širvys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Paulius Širvys su knyga "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paulius Širvys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)" perkama kartu