0

Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)


2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)" aprašymas

Pomirtinė poeto Pauliaus Širvio lyrikos rinktinė „Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu“ (sudarė dr. Elena Baliutytė, išleido Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, serija „Gyvoji poezija“)

Parašykite atsiliepimą apie "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Paulius Širvys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Paulius Širvys su knyga Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paulius Širvys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu (su CD)" perkama kartu