0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Po ūkanotu atminties dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (47%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Po ūkanotu atminties dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Sudarė Donata Mitaitė, tekstus įskaitė Jūratė Vilūnaitė.

Tiek renesansinis pačios Juditos Vaičiūnaitės (1937–2001) paveikslas, tiek jos poezija, anot Marcelijaus Martinaičio, yra tapę Vilniaus kultūrinės istorijos dalimi. Be jokios abejonės, ne tik Vilniaus: Vaičiūnaitės eilėraščiai – XX a. lietuvių poezijos klasika. Ji yra išleidusi 16 poezijos rinkinių, šioje knygoje "Po ūkanotu atminties dangum" eilėraščiai spausdinami iš poetės I ir II „Raštų“ tomo.

Poetės tekstus kompaktinėje plokštelėje įskaitė aktorė Jūratė Vilūnaitė.Parašykite atsiliepimą apie "Po ūkanotu atminties dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Po ūkanotu atminties dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")", kurią skaitytojams dovanoja Judita Vaičiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Judita Vaičiūnaitė su knyga "Po ūkanotu atminties dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Po ūkanotu atminties dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Judita Vaičiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Po ūkanotu atminties dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Po ūkanotu atminties dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu