0

Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (6%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija")


2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Dalia Satkauskytė apie poeto eilėraštį: „Jis kilęs iš konkrečių gyvenimo situacijų, patirties konfigūracijų – iš vaikystės ir paauglystės sovietmečio provincijos miestelyje, tarnybos sovietinėje armijoje, universiteto ir skaitytų knygų, kasdienybės ritualų, aplankytų šalių, sutiktų žmonių“.


Garso įrašus įskaitė Sigitas Parulskis.


Parašykite atsiliepimą apie "Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija"), kurią skaitytojams dovanoja Sigitas Parulskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigitas Parulskis su knyga Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Parulskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Subjektyvi kronika (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu