NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Policininkė ir vagis

Kaina: 15,29 €
Kaina su kodu: 13,76 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 15.29 InStock
Į krepšelį 13,76 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Policininkė ir vagis" aprašymas

Iliustruotojos Marianne Gretteberg Engedal knyga „Policininkė ir vagis“ yra "Dešrelių vagies" tęsinys.

Šioje istorijoje vėl sutiksime pamėgtus knygos „Dešrelių vagis“ herojus – Egilį, gimusį vagių šeimoje, bet pakeitusį profesiją ir nebevagiantį, bei geriausią jo draugą Dešrių. Egilis labiausiai pasaulyje mėgsta Dešrių, o Dešrius labiausiai pasaulyje mėgsta dešreles. Vieną dieną jie išsiruošia į klasės iškylą ir prie jų prisijungia neseniai į miestelį atsikrausčiusi policininkė Perita. Žinoma, per iškylą nutinka vagystė. Kas gi yra tikrasis vagis? Ar Egilis vėl ėmėsi senojo amato, o gal tai apsimetėlė policininkė? Kieno pusėn stos Dešrius? Ar draugystė išlaikys šį išbandymą?

„Gerose paveikslėlių knygose iliustracijos ir tekstas praturtina vienas kitą ir susijungia į visumą. Marianne Gretteberg Engedal knyga „Policininkė ir vagis“ – būtent tokia. Ši knygų serija apie buvusį vagį Egilį žavinga tuo, kad autorė žaidžia su skaitytojo išankstinėmis nuostatomis bei stereotipais ir galiausiai juos paneigia.“
Vaikų literatūros kritikas Egonas Låstadas


  • Autorius: Marianne Gretteberg Engedal
  • Leidėjas: Misteris Pinkmanas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099629582
  • Vertėjas: Justė Nepaitė
  • Iš kokios kalbos versta: norvegų

Parašykite atsiliepimą apie "Policininkė ir vagis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Policininkė ir vagis", kurį pristato Marianne Gretteberg Engedal. Siūlome ne tik išsamų "Policininkė ir vagis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marianne Gretteberg Engedal. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Policininkė ir vagis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Policininkė ir vagis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Policininkė ir vagis" perkama kartu