Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Praeitų gyvenimų prisiminimai

Kaina: 12,11 €
Kaina su kodu: 9,45 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 12.11 InStock
Į krepšelį 9,45 € -22% su kodu
PATOGU

Knygos "Praeitų gyvenimų prisiminimai" aprašymas

Daktaras Maiklas Niutonas, bestselerių "Sielų kelionės" ir "Sielų lemtis" autorius, grįžta su naujais tyrimais, pabrėžiančiais gilų sielos perkėlimo į praeitus gyvenimus poveikį kasdieniam žmonių gyvenimui.

Šiuos jaudinančius tikrus pasakojimus iš viso pasaulio, redaguotus daktaro Niutono, pristato "Gyvenimo tarp gyvenimų" hipno terapeutai, baigę mokslus Niutono institute. Tyrimuose dalyvavę žmonės, prisiminę pomirtinius savo gyvenimus, pradėjo gyvenimą keičiančią dvasinę kelionę, susitiko su giminingomis sielomis ir sielų vedliais, atrado begalinių sielos ir kūno pasirinkimų įvairovę, meilės ryšius ir nemirtingą savo sielą.
Atradus savęs pažinimo perlus prasideda neįtikėtini praregėjimai, leidžiantys paprastiems žmonėms suprasti savo gyvenimo bėdas, rasti emocinio gydymo būdų, suvokti tikrąją savo paskirtį ir visam laikui praturtinti gyvenimą naujomis prasmėmis.

"Šią knygą (Sielų kelionės) privalo perskaityti visi, kurie domisi pomirtinio gyvenimo potyriais... labai rekomenduoju."
Hancas Holceris, knygos Gyvenimas anapus autorius

"Ši nuostabi dinamiška knyga (Sielų kelionės) atskleidžia kai kurias sielų gyvenimo paslaptis."
NAPRA Trade Journal

"Sielų kelionės" ir "Sielų lemtis" yra dvi pačios žavingiausios knygos, kokias tik esu skaičiusi gyvenime."
Širli Maklein, aktorė ir autorė

"Puiki knyga (Sielų lemtis), pilna pribloškiamų pokalbių ir pasakojimų iš pirmų lūpų..."
Publishers Weekly

"Neįtikėtini metafiziniai tyrimai (Sielų lemtis)."
NAPRA ReView

"Didis Niutono kūrinys (Sielų lemtis) yra vienas iš nedaugelio, kurį galima pavadinti ne tik metų knyga, bet ir esminiu kultūros transformatoriumi."
The Monthly Aspectarian

"Niutono paaiškinimams nėra lygių. Pradedantiesiems sielos perkėlimo specialistams detaliai ir laipsniškai išdėstyta šios aiškiai suprantamos knygos (Gyvenimas tarp gyvenimų) medžiaga bus nepaprastai naudinga."
New Age Retailer

Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas
Daktarės Lindos Backman kartu su Maiklu Niutonu įkurūsios
Dvasinės regresijos draugiją (Niutono institutą) knyga Atverk sielą šviesaiKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Praeitų gyvenimų prisiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos

Maiklas Niutonas (Michael Newton) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Praeitų gyvenimų prisiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Praeitų gyvenimų prisiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Praeitų gyvenimų prisiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Praeitų gyvenimų prisiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maiklas Niutonas (Michael Newton) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Praeitų gyvenimų prisiminimai" perkama kartu