0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas tarp gyvenimų

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-04-01 Vyliune

patiko


2021-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimas tarp gyvenimų" aprašymas

Ši knyga išsamiai ir logiškai išbaigia dvi prieš ją išleistas Maiklo Niutono knygas „Sielų kelionės“ ir „Sielų lemtis“.

Maiklas Niutonas yra unikalios psihoterapinės metodikos, leidžiančios žmogui pamatyti savo gyvenimą amžinybės perspektyvoje, autorius. Jos dėka žmogus suvokia ir priima savo likimą.
Knygoje "Gyvenimas tarp gyvenimų", skirtoje praktikuojantiems psichoterapeutams ir visiems, kurie siekia suvokti savo gyvenimo prasmę, autorius smulkiai aprašo, kaip atsargiai reikia vesti sielą jos patirties pažinimo keliu gyvenimo tarp gyvenimų erdvėje. Knygoje pateikiama autorinė metodika, kuri patikrinta gydytojo M. Niutono su tūkstančiais pacientų. Ji atskleidžia sielų tarpusavio ryšius, kurie pažadina sielas savęs pažinimui ir susitaikymui su savo likimu.Metodika gali būti panaudota specialistų psichoterapeutų praktiniame darbe, be to, ji bus įdomi ir naudinga tiems, kurie norėtų gauti psichologinę pagalbą sprendžiant svarbias gyvenimiškas problemas.


Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas


Daktarės Lindos Backman kartu su Maiklu Niutonu įkūrusios
Dvasinės regresijos draugiją (Niutono institutą) knyga Atverk sielą šviesai.


Naujausia Maiklo Niutono knyga - Praeitų gyvenimų prisiminimai.


 2017-10-08

Jei tikite reinkarnacija, patiks

2017-04-01

patiko

2012-02-01

Manau ši knyga labai idomi,man apie ja papasakojo ir labai užsimaniau perskaityti ją

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas tarp gyvenimų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gyvenimas tarp gyvenimų", kurią skaitytojams dovanoja Maiklas Niutonas (Michael Newton). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Maiklas Niutonas (Michael Newton) su knyga "Gyvenimas tarp gyvenimų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenimas tarp gyvenimų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maiklas Niutonas (Michael Newton). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenimas tarp gyvenimų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimas tarp gyvenimų" perkama kartu