⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys

Kaina: 33,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 33.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys" aprašymas

Knyga "Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys" pasakoja apie Vasario 16-osios Akto signataro, Lietuvos Valstybės Tarybos, Steigiamojo Seimo nario prelato Kazimiero Stepono Šaulio (1872-1964) gyvenimą ir veiklą. Vytauto Didžiojo universiteto Teologijos - filosofijos fakulteto profesorius (1922 -1944), aktyvus visuomenininkas, priklausė daugeliui draugijų. 1944 m. vasarą, artėjant antrajai sovietinei okupacijai, pasitraukė į Vakarus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys", Algimantas Katilius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Katilius su knyga "Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Katilius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prelatas Kazimieras Steponas Šaulys" perkama kartu