0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Programavimas C++" aprašymas

Vadovėlyje "Programavimas C++" aiškinama algoritminės programavimo kalbos C++ sintaksė, konstrukcijos ir jų taikymo programose galimybės. Pirmojoje knygos dalyje nagrinėjamos procedūrinio programavimo C++ kalba galimybės, antrojoje dalyje – objektinio programavimo. Pateikti trumpi įvadai į pagrindinius standartinių C++ klasių paketus – STL biblioteką, MFC paketą. Kalbama apie kai kuriuos tiesinės algebros ir kombinatorikos algoritmus. Knygoje pateikta daugiau nei 200 veikiančių programų, iliustruojančių esmines kalbos galimybes.

Leidinys "Programavimas C++" skirtas matematikos, informatikos ir informatikos inžinerijos studijų krypčių bakalauro studijų studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Programavimas C++"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Programavimas C++, kurią skaitytojams dovanoja Rimantas Belevičius, Saulius Valentinavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimantas Belevičius, Saulius Valentinavičius su knyga Programavimas C++ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Programavimas C++ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimantas Belevičius, Saulius Valentinavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Programavimas C++ palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Programavimas C++" perkama kartu