⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Intouch sistemos platformai

2023-09-30 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Intouch sistemos platformai" aprašymas

Metodinėje priemonėje „Intouch sistemos platformai“ pristatoma pramoninė programinės įrangos platforma Wonderware System Platform ir programine įranga InTouch. Daug dėmesio skiriama praktikai – nurodoma, kaip kurti ir realizuoti sistemos žmogus-mašina sąsają procesui vizualizuoti ir kaip atlikti supervizorinį valdymą. Leidinys skirtas ne tik studentams, studijuojantiems informacines valdymo technologijas, bet ir pramonės sektoriaus darbuotojams, kuriantiems ir diegiantiems proceso vizualizavimo ir supervizorinio valdymo sprendimus.Parašykite atsiliepimą apie "Intouch sistemos platformai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Programavimo knygos

Leonas Balaševičius, Vidas Raudonis, Virginijus Baranauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Intouch sistemos platformai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Intouch sistemos platformai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Intouch sistemos platformai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Intouch sistemos platformai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leonas Balaševičius, Vidas Raudonis, Virginijus Baranauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Intouch sistemos platformai" perkama kartu