0

Rasa. Po angelo sparnu

Internetu: 10,49 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Rasa. Po angelo sparnu

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786090136300

10.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Neįtikėtina, tačiau tikra gyvenimo ir išgijimo istorija „Rasa. Po angelo sparnu“. Kai gydytojų prognozuoti keli gyvenimo mėnesiai tampa tikro gyvenimo metais...


2011 metais Palangoje gyvenanti Rasa Rojienė iš gydytojų išgirdo baisią diagnoze. Vos 27-erių metų moteriai buvo nustatyta ketvirtosios stadijos sarkoma. Medikai tuomet jai davė vos kelis mėnesius…


Knygos „Rasa. Po angelo sparnu“ autorius Algirdas Kumža pasakoja Rasos istoriją, kuri iš tiesų trunka daug ilgiau nei tie keli mėnesiai. Praėjo aštuoneri metai, per kuriuos Rasa dirbo, keliavo, susilaukė sūnaus ir tapo dar vienu neįtikėtinu įrodymu, kad vėžys – nugalimas. Jos gyvenimas – tai spjūvis statistikai ir prognozėms, o nepaprasta patirtis – pamoka ir pagalba visiems, kurie nori žinoti, kaip gyventi, kad nesusirgtum ir kaip gyventi susirgus.


Knyga „Rasa. Po angelo sparnu“ – tai pasakojimas apie žmogiškumą, mediciną, žmogaus galimybes ir Dievo pagalbą.


Algirdas Kumža (g. 1956 m.) – Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, teisininkas, rašytojas. 2006–2008 m. buvo Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje.


Dabar Algirdas Kumža yra kuksando mokytojas, alpinistas, knygų „Himalajai. Vienos ekspedicijos dienoraštis“ ir „Kuksando. Kelio knyga“ autorius. Algirdas Kumža – pirmasis Lietuvoje kuksando meistras, gavęs juodąjį diržą, įrodantį aukščiausią meistro lygį.


A. Kumža gimė Telšių rajone, Palūkščio kaime. Vilniaus universitete įgijo teisininko specialybę, vėliau dirbo universitete, buvo Teisės fakulteto dėstytojas. 1990–1992 metais buvo Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos deputatas, pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės Aktą. Vėliau vadovavo privačiai teisininkų kontorai, buvo dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas.


2005 m. A. Kumža išleido pirmąją knygą apie itin sunkią lietuvių alpinistų ekspediciją Tibete. Netrukus jis gavo pasiūlymą tapti Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje ir dirbo ten iki 2008 metų. Tuo metu pradėjo jausti neramių kojų sindromą, dėl kurio neužmigdavo naktimis ir niekaip nerado tinkamų vaistų. Galiausiai piligriminėje kelionėje sutiko korėjietį kuksando meistrą ir ne tik išsigydė ligą, bet ir tapo šio ypatingo mokymo skleidėju.


Kuksando mokymas kelis tūkstančius metų buvo slaptas – Korėjos kalnuose jį praktikavo ir tobulino tik pasišventę žmonės. Kuksanto – tai Rytų išminčių per tūkstantmečius surastas atsakymas, kaip gyventi ilgai, sveikai ir laimingai. Kuksando mokymo esmė – judesys, kvėpavimas ir meditacija. Teisingas kvėpavimas atpalaiduoja nervus, nuramina protą. Atsiranda daugiau jėgos ir ištvermės, žmogus tampa emociškai stabilumas, gerai miega, o praktikuojant kuksanto ilgesnį laiką dingsta daugelis skausmų, sustiprėja imunitetas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu