Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Reiki. Senovinis gydymo menas

Kaina: 9,01 €
Kaina su kodu: 5,86 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 9.01 InStock
Į krepšelį 5,86 € -35% su kodu
PATOGU

Knygos „Reiki. Senovinis gydymo menas“ aprašymas

Akademikas Harpreet Singh Heera Tarptautinės organizacijos "Advance Natural Healing System" USUIS SHIKI RYOHO vadovas. Indiškos Reiki mokyklos įkūrėjas Europoje. Hanoverio tarpdisciplininių tyrimų ir švietimo instituto Reiki katedros vadovas. Gydytojas kardiologas, medicinos mokslų daktaras, 36 Reiki krypčių meistras bei Ajurvedos ir netradicinės medicinos gydytojas, sanologas. Harpreet Singh Heera Ukrainoje, Rusijoje, Pabaltyje ir Europoje įsteigė daugiau nei 15 mokyklų, kuriose žmonėms teikiama pagalba ir dvasinės Reiki praktikos žinios. Šiose mokyklose daktaras veda autorinius seminarus, skirtus fiziniam, dvasiniam ir energetiniam sveikatinimui, šeimyninių santykių harmonizavimui ir materialinės gerovės stiprinimui.

Knygoje "Reiki. Senovinis gydymo menas" pateikiamos žinios grindžiamos ilgamete praktika ir Indiškos Reiki mokyklos mokytojų darbais, kurie buvo susisteminti ir pritaikyti mūsų laikmečiui. Šios linijos mokytojai gerai valdė jogą bei ajurvedą, išmanė čakrų sistemą, o taip pat specializavosi ir tradicinėje medicinoje. Indiškos Reiki mokyklos mokymas išsiskiria gilia dvasine filosofija, detalumu ir praktiškumu.

Ši knyga "Reiki. Senovinis gydymo menas" pradedantiesiems padės sėkmingai įsisavinti Reiki sistemos pagrindus, o jau pažengusiems atskleis darbo su Reiki energija subtilybes. Knyga skiriama visiems besidomintiems ir praktikuojantiems Reiki, nepriklausomai nuo to, kokios krypties iniciaciją jie turi.

Šioje knygoje "Reiki. Senovinis gydymo menas" rasite:

- Reiki praktikas su čakromis
- Detalią energetinės Reiki diagnostikos metodiką
- Informaciją, kokios žmogaus mintys ir emocijos veikia atskirus jo vidaus organus
- Asmenines Chujiro Hayashi ir Hawayo Takata lenteles, skirtas konkrečių ligų gydymui
- Gydančias meditacijas
- Auros valymo praktiką
- Darbo su baimėmis metodiką

Vertė Rima Luotienė, Sigita Bardauskienė, Inga Aničienė, Birutė šeškauskienėParašykite atsiliepimą apie „Reiki. Senovinis gydymo menas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Harprit Singh Hira pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Reiki. Senovinis gydymo menas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Reiki. Senovinis gydymo menas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Reiki. Senovinis gydymo menas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Reiki. Senovinis gydymo menas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Harprit Singh Hira tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Reiki. Senovinis gydymo menas“ perkama kartu