0

Remontas

  • Nuolaida knygai -28%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4.10 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-23 d.

Informacija

Remontas

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094801440

2020-09-30 10.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Remontas " aprašymas

Prozininkė Jurga Tumasonytė pristato jau ketvirtą savo knygą. Prieš tai išleidusi trumpų istorijų rinkinius, rašytoja šį kartą skaitytojams siūlo romaną „Remontas“. Nuotaikinga istorija pažadins daugelio dabartinių trisdešimtmečių nostalgiškus jausmus. Būtent jiems romane aprašytos situacijos pasirodys itin pažįstamos ir primins vaikystę bei paauglystę.

Prieš trisdešimt metų pagrindinės veikėjos tėvai atsikraustė į daugiabutį, o jos mama greitai susidraugavo su kaimyne N-iene. Panašaus amžiaus moterys tapo neatskiriamomis draugėmis, o jų dukros vieną kitą laikė seserimis. Autorė labai smagiai ir nostalgiškai aprašė vaikystę daugiabučių namų kiemuose ir tuometiniuose darželiuose. Deja, paauglystėje nelemtas įvykis mergaites perskiria ir jos vėl susitinka jau suaugusios. Kai atrodo, kad ir vėl užsimegs artima draugystė – draugė dingsta.

„Remontas“ – smagus ir ironiškas pasakojimas apie pagrindinės veikėjos gyvenimą. Tuo pačiu tai ir paslaptinga detektyvinė istorija. Knygoje aprašytos daugybė pastarąjį trisdešimtmetį menančių scenų, mūsų šalies pokyčius vaizduojančių situacijų, egzistencinių klausimų, gyvenimo sunkumų, džiaugsmo akimirkų bei linksmų, arba liūdnų nutikimų. O kur dar buto remontas, kurį pradėti sugalvojo knygos veikėjai, taip bandydami ne tik pagražinti namus, bet ir susitvarkyti su jausmais.

Jurga Tumasonytė gimė 1988-tais metais, Kaune. 2011-tais metais rašytoja Vilniaus universitete baigė lietuvių filologijos bakalauro studijas, o 2015-tais metais Vytauto Didžiojo universitete įgijo literatūrologijos magistro laipsnį.
2011-tais metais Jurga Tumasonytė dalyvavo Lietuvos Rašytojų Sąjungos surengtame pirmosios knygos konkurse ir jį laimėjo. Taip pasaulį išvydo pirmoji jos knyga – novelių rinkinys „Dirbtinė muselė“. Šis kūrinys apdovanotas Kazimiero Barėno premija.
2018-tais metais pasirodė dar vienas trumpų istorijų rinkinys „Knygyno istorijos: užrašyti nutikimai“. Šioje knygoje užrašyta autorės patirtis dirbant knygyne „eureka!“. Rašytoja minėjo, kad visi nutikimai ir žmonės yra tikri.
2019-tais autorė pristatė novelių rinkinį „Undinės“. Knyga apdovanota Jurgitos Ivanauskaitės premija. Taip pat 2019-tais metais „Undinės“ pateko į Lietuvos geriausių knygų penketuką, o 2020-tais metais buvo įtraukta į kūrybiškiausių metų knygų dvyliktuką.
Jurgita Tumasonytė nuolat rašo knygų apžvalgas, rengia interviu su rašytojais, rašo straipsnius apie meno ir kultūros pasaulį. Juos tekstus galime rasti leidiniuose „Literatūra ir menas“, „Nemunas“, „Metai“, „Šiaurės Atėnai“, 15min.lt.

2020-05-23

Parašykite atsiliepimą apie "Remontas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Remontas , kurią skaitytojams dovanoja Jurga Tumasonytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurga Tumasonytė su knyga Remontas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Remontas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurga Tumasonytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Remontas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Remontas " perkama kartu