Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Renginių organizavimo abėcėlė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 6.19 SoldOut

Knygos "Renginių organizavimo abėcėlė" aprašymas

Šio leidinio tikslas - padėti moksleiviams ir mokytojams, studentams ir įvairių laisvalaikio užimtumo įstaigų darbuotojams (dažnai - nespecialistams) patiems suvokti renginio parengimo paslaptis - pažinti "virtuvę" iš vidaus, - suvokti ir įgyvendinti kūrybos procesą. Daugeliui mokytojų, turinčių biologo, geografo ar kt. dalyko diplomą, reikia padėti suprasti režisūros, dramaturgijos principus bei įvairiausius organizavimo ypatumus, niuansus ir pan.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Renginių organizavimo abėcėlė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Angelė Paulavičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Renginių organizavimo abėcėlė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Renginių organizavimo abėcėlė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Renginių organizavimo abėcėlė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Renginių organizavimo abėcėlė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Angelė Paulavičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Renginių organizavimo abėcėlė" perkama kartu