⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

COUNTLINE (UAB „Mokesčių srautas“) organizuoja auditorinius ir vidinius mokymus įvairių sričių specialistams – nuo apskaitos ir mokesčių iki verslo augimo konsultacinių seminarų.

Mokesčių srautas knygos

Rasta: 18

Rasta: 18

Mokymus veda kompetentingi, ilgametę patirtį turintys savo sričių specialistai.


Dirbame turėdami vieną tikslą – suteikti Jums žinių ir įgūdžių atverti naujas galimybes ne tik profesinėje veikloje, bet ir asmeniniame tobulėjime. Tikėdami, kad švietimas yra pamatinė žmogaus vertybė, mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie specialistų augimo ir tobulėjimo Lietuvoje.


Atsižvelgdami į naujausius pokyčius ir tendencijas, suteikiame kokybišką ir aktualią informaciją. Didžiuojamės būdami vieni iš daugiausiai viešųjų mokymų, susijusių su teisės aktų pakeitimais, surengusių organizatorių Lietuvoje. Dirbdami atsakingai ir tobulėdami su kiekvienu renginiu jau ilgiau nei 20 metų, mes įgijome patikimo mokymų organizatoriaus vardą. Mūsų renginiuose apsilankė virš 175 tūkstančių dalyvių, iš kurių 79 proc. apsilanko pakartotinai. Turėdami aiškią kryptį ir motyvuotą komandą, mes esame pasiruošę ir toliau rengti kokybiškus mokymus Jums.

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra populiariausios leidyklos - Mokesčių srautas?

Kokios prekės yra naujausios leidyklos - Mokesčių srautas?