NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi

Kaina: 20,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 20.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi" aprašymas

Šioje knygoje „Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi“ ukrainiečių kilmės amerikiečių istorikas Serhijus Plokhyjus mėgina atsakyti į klausimą, kaip nutiko, kad Vladimiro Putino valdoma Rusija ryžosi atvirai karinei agresijai prieš Ukrainą ir ukrainiečius, kuriuos Maskvos propaganda vis vadina „broliška tauta“.

„Nei emociškai, nei profesiniu požiūriu nebuvau pasirengęs suvokti įvykių, sau ir kitiems paaiškinti, kas nulėmė neišprovokuotą Rusijos agresiją. Atrodė, kad vieninteliai racionalūs paaiškinimai – beprotybė ir nusikaltėliška prigimtis, – rašo autorius. – Supratau, kad kai kalbama apie didžiausią karinį konfliktą Europoje nuo Antrojo pasaulinio karo pabaigos, būdamas istorikas galiu pamėginti paaiškinti tai, ko negali paaiškinti kiti. [...] Šiuos klausimus sau uždaviau pamažu, kiek atsigavęs po pirmosiomis agresijos dienomis patirto šoko, iš naujo pradėjęs analitiškai mąstyti. Pamėginau atrasti artėjusio Rusijos karo prieš Ukrainą požymius, kurių tada nepastebėjome, nes matėme, ką norėjome matyti.“

„S. Plokhyjus – svarbiausias ankstyvosios ir dabartinės istorijos metraštininkas. Ši knyga – griežta ir objektyvi, kartu puikiai skaitoma ir įtaigi.“
Lukeʼas Hardingas, „The Guardian“

Taip pat skaitykite kitas autoriaus knygas: „Europos vartai. Ukrainos istorija“, „Žmogus, šaudantis nuodais. Šaltojo karo šnipo istorija“, „Paskutinė imperija. Finalinės Sovietų Sąjungos dienos“, „Branduolinė kvailystė. Naujoji Kubos raketų krizės istorija“, „Černobylis. Branduolinės katastrofos istorija“.


  • Autorius: Serhii Plokhy
  • Serija: Karas Ukrainoje
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094941184

Parašykite atsiliepimą apie "Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Serhii Plokhy pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Serhii Plokhy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rusijos ir Ukrainos karas. Istorija kartojasi" perkama kartu